Jump to content

Turnir u Novom Sadu


  

38 members have voted

  1. 1. Uplata?



Recommended Posts

TURNIR POČINJE U 15:00, A NE U 17:00!

Pozdrav ljudi!

Organizuje se turnir u Novom Sadu u igraonici Catacomb koja se nalazi na Bulevaru Slobodana Jovanovica 34 u dvorištu.

Vreme: 26.02.2011. (subota) u 15:00

Uplata: 400din

Mape: Delta Quadrant, Xel'Naga Caverns, Lost Temple, Shakuras Plateu, Metalopolis, Scrap Station, Steppes of War, Blistering Sands

Prva mapa za svaki meč će biti definisana, a gubitnik bira sledeću. Takođe, svako ima pravo da izbaci jednu mapu koju ne želi da igra.

Nagrade:

1. mesto - 60% od uplata

2. mesto - 30%

3. mesto - 10%

Pravila turnira će biti određena na samom turniru kad vidimo koliko ljudi će igrati, ali najverovatnije će biti double elimination bo3, l i w finala bo5, veliko finale bo7 (winner ulazi sa 1-0).

Za ljude koji nisu iz Novog Sada ili ne znaju gde je igraonica: okupljanje kod železničke stanice kod lokomotive oko 13:45, u 14:00 krećemo.

Igrači:

1. Shmi

2. Shaman

3. Nino

4. cowssaymoo

5. Beastyqt

6. TheMisT

7. FooFighter

8. Vladica

9. Worker[NGN]

10. Lav

11. ZeRoX

12. siaukia

13. ClicK

14. Zmajko

15. TRIA

16. TrAsH

17. žljonza

18. Verilator

19. lameRapistix

20. TeodorantONE

21. Sharky

22. Oneup

23. Aca

24. Daut

25. Ixa

26. Paraćinac 3

27. Paraćinac 4

28. Fenki(BH)

29. Barci(BH)

30. IvanGreat(BH)

31. Markisha(BH)

32. Strajder

Edited by Shmi
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 133
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Drago mi je da se dosta ljudi odazvalo. Po svemu sudeći turnir će biti 25.02. Ima potrebe odlagati jer pre tog datuma ljudi imaju ispite u februarskom roku. :)

Ako imate neke ideje vezane za grupe, mape, single/double elimination, boX...slobodno recite.

Još čekamo da se javi Aca, HennessY, ZeRoX, Karlax koji imaju ekipu, tako da izgleda da će ovo biti sasvim solidan turnir. :)

A šta je s ljudima koji su glasali, a nisu se prijavili? Slobodno, nemojte se stideti. :)

Edited by Shmi
Link to comment
Share on other sites

Single elimination BO3 do finala gde ce biti BO5 (ili polufinale BO5 pa finale BO7 kako hoces :) ), i da se stavi seeding na osnovu poena na ladderu da se ne bi desilo da top 5 igraca igraju jedni protiv drugih u prvim rundama :D

Sto se tice mapa izbacio bi steppes, delta, jungle i blistering sands, gde bi npr. prva runda starting map bila meta, druga runda shakuras etc, a losers pick drugu/trecu mapu.

To je bar moje mishljenje pa ti vidi sta ces :)

Link to comment
Share on other sites

Ako budem dolazio, YoR (click) je sa mnom u ekipi, s tim da su tu jos 2 coveka koji bi verovatno igrali :)

A sto se sistema takmicenja tice, mislim da je najbolje da se naprave 4 grupe, bo1 u grupa, posle grupa single eliminacije bo3 do finala, a u finalu bo5 :)

sto se tice mapa, stvarno nisam nesto aktivan nesto u sc2 pa ne znam ni koja je mapa dobra za koju rasu, ali mislim da je najbolje da se (ako se bude igralo po mom predlogu sistema takmicenja) posle grupa vetuju mape, a u grupama random izvlacenje mapa :)

Poz i vidimo se, nadam se :)

Edited by Aca~
2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

I kontao sam da budu 4 grupe i da prva 2 prolaze, biće po 1 nosilac (ili 2?) u grupi koji je određen po broju poena na lederu. Bo1 u grupama, bo3 single elimination (8 igrača) i bo5 finale.

A što se mapa tiče mogu da se igraju sve sa ledera (Jungle Basin nije više na lederu, pa se neće igrati), s tim što će mapa za prvi set uvek biti neka makro mapa tipa xel, lt, shakuras, metal.

Takođe kontam da bi bilo ok da u bo3 i bo5 svaki igrač ima pravo da izbaci jednu mapu.

Je l' to ok?

Link to comment
Share on other sites

prijavljujem se (zmajko)

i ja sam glasao za 25. meni bi to odgovaralo, samo da ne rokne neki žešći sneg.

Za ekipu iz beograda da znaju da idem kolima, pa još 4oro može sa mnom, da podelimo troškove goriva. Imam plin, tako da je to bagatela za petoro do NS :)

Mogao bi da se čuješ sa ZeRoX-om (NaWe mu je nick u igri), pošto je i on iz BG-a i išao bi s nekim.

Link to comment
Share on other sites

Totalno se ne slazem za 2 nosioca u grupi.... Znaci totalna glupost, samo razmislite sta preostala 2 igraca treba da igraju ako se vec zna ko ce proci... logicno bi bilo da budu tipa 16 igraca ( 4 grupe po 4 igraca, sa po 1 nosiocem, s tim da se 1. i 3. , 2. i 4. nadju u polu finalu...)

Link to comment
Share on other sites

Totalno se ne slazem za 2 nosioca u grupi.... Znaci totalna glupost, samo razmislite sta preostala 2 igraca treba da igraju ako se vec zna ko ce proci... logicno bi bilo da budu tipa 16 igraca ( 4 grupe po 4 igraca, sa po 1 nosiocem, s tim da se 1. i 3. , 2. i 4. nadju u polu finalu...)

Kako god rasporedio ljude u 4 grupe bar dvoje u top5 će biti u istoj grupi, zvali se oni nosioci ili ne. :D A što se tiče toga da se zna ko će proći onda najbolje da dođu samo žljo i bisti i da igraju finale i to je to... Jebeš turnir kad znam da ne mogu da ga osvojim!

Ovo što si ti rekao je potpuno isto kao i trenutna pravila s tim što su po tebi nosioci samo 4 igrača, a ja kažem da ih može biti od 4 do 8. :)

Jedino rešenje ovog "problema" je da napravimo više grupa, ali to nije moguće jer imamo malo igrača. Što se mene tiče mogu i sad da vidim ko bi bili nosioci i koliko će ih biti, ali to ništa ne menja...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...