Jump to content

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!


Bestwowaccounts.com

Recommended Posts

Kupujemo SVE dobre account-ove! Najbolje placamo u regionu!

Najbolje karaktere placamo i do 2000€!!!

Poznato vam je da se bavimo kupovinom account-ova jos od 2007 godine pod nazivom www.donduleone.com. Pocetkom prosle godine smo promenili naziv u www.bestwowaccounts.com, oba domain-a su u funkciji.

Za to vreme smo stekli puno poverenje medju igracima sirom Srbije i Evrope sa 700+ kupljenih i prodatih account-ova sa 100% pozitivnom reputacijom.

Verovatno vam je poznato da kupujemo SVE dobro opremljene karaktere a posebno one najbolje, koje placamo najbolje u regionu, cak i do 2000evra!

Trenutno kupujemo sledece:

Level 90 karaktere,

• SVE karaktere sa "up to date" PvE i full epic PvP opremom,

• SVE Legendary legendary staff karaktere,

• SVE karaktere sa retkim titulama ukljucujuci i realm first titule.

• SVE karaktere sa preko 10000 Achievement Poena

• SVE "Legendary" Karaktere , preferiramo Daggere, Dragowrath & Shadowmourne axe & Val'anyr mace & Scarab Lord & Phoenix & Gladiator & Dual Glaive & Rank1i mnoge druge.

Ukoliko ste zainteresovani da prodate Vas account ili samo karaktera, u kratkom vremenskom periodu i bez ikakvog rizika, kontaktirajte nas na novoj adresi Email/MSN ( prodaja@bestwowaccounts.com ) ili na telefon: 064/358-74-85.

Placanje vrsimo preko Poste (PostNet metodom) ili direktno uplatom na Vas tekuci racun u banci.

Vas account ili karaktera nam mozete prodati na jedan od sledecih nacina:

1. Ukoliko Vas account ispunjava navedene uslove bice postavljen na website i u trenutku kada nas kontaktira zainteresovani kupac , novac ce biti u vasim rukama u roku od 24h.

2. Ukoliko zelite da budete isplaceni istog dana , mozete nas slobodno kontaktirati kako bi postigli najpovoljnije resenje.

KONTAKT:

E-mail: prodaja@bestwowaccounts.com

MSN: prodaja@bestwowaccounts.com

Skype: Bestwowaccounts.RS

Kontakt telefon: 064/358-74-85.

Edited by Bestwowaccounts.com
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

@ Ljubisa Posalji mi molim te link preko PM-a da vidim sta si to prodao za 800e ... Ako je stvarno toliko dobar acc i ako se pretvara u helikopter ja bi ti dao i 1000e. Lol.

How much wood would a woodchuck chuck

If a woodchuck could chuck wood?

A woodchuck would chuck all the wood he could

If a woodchuck could chuck wood!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Kako je moguce da vas kontaktiram, posto vam je telefon nedostupan, a zainteresovan sam za neku kupovinu?

Postovanje Russel.

Mozes nas kontaktirati putem MSN-a (prodaja@bestwowaccounts.com), Skype (Bestwowaccounts.com) ili pozivom na 064/381-30-49 (Dusan Radulovic - Dule).

Srdacan pozdrav,

Bestwowaccounts.com

Link to comment
Share on other sites

Mogu da ti dam unapred gold , recimo 20 000 g , jedino oko cene da se dogovorimo .

Imam akaunt za prodaju i dosta zlata na Dragonmaw_u ,

Imam dosta drugara na serveru imaju slicnu kolicinu ko i ja , pa ako zelis da saradjujes - trgujes za neku normalnu cenu .

Posto koliko vidim od ovog trzista nema nista , koje je gore od kineskih farmera i jeftinije usto.

Tako da moje je misljenje da bi ti mogao mnogo brze da prodas svoje akaunte , ako bi naprimer

imao uz svaki akaunt 100 000 golda na primer .

Zadnja zakrpa je uklonila ogranicenja na gold na liku / characteru ,ogranicenje je sada samo na transferu,posto je prica bila kao 214 000 g je max .

Zanima me koliko mogu da dobijem ako odcepim jedan lik / char 64LVL sa 100 000 golda ?

Uglavnom samo gold prodajem .

Oglas sam postavio ,mozes pogledati pa mi posalji email na

987angelus567@gmail.com

Edited by aza
Link to comment
Share on other sites

hello WTS ACC

ovako :

Death Knight lvl 85 na frostmane

ima 8610 achi poena

108 mounta ( green proto drake,drake of the west wind,purple proto drake, ima ih jos da ne nabrajam..a da za par dana dark fenixs i spectral wolf)

65 petova

35 exalted reputacija ima jedno 5 lakih koje nisam grindao mrzelo me

titula 26 raznih

na acc ima preko 20k golda

profesije ench 525 svi recepti kupljeni,jc 525 za obe prfesije gomila recepata plus tokena za jc ima 16

PVE gear ima 2 dela t11 plus oko 1300 valor poena to je gear za 2h dps ,sto se tice ostale opreme pola epic pola plavo ) ima gear za 2h unholy ,dw frost i blood tank(takodje pola epic oprema) sa kojima moze bez problema da se tankuje BWD,BH,TFW,BOT.... i sve ostalo

PVP ima 4 dela Vicious plus wepon vicious plus ceo pvp gear set plav

da na acc ima i hunter i druid lvl 72 i banka koja je puna raznih zezalica i mats-a

ako ima zainteresovanih nek se jave u bilo koje doba dana i noci na mob : 063/8108-808 Dejan

Edited by Kortez
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ,

Kao prvo zamolio bih vas da NE saljete poruke ovde , kontaktirajte nas preko PM ili preko Email-a ili na mobilni 0643813049 .

Russel , nikakav whisp preko skypa nisam primio , preko moba si slao poruke nekoliko puta i nekoliko puta sam ti odgovorio ali nisi slao poruke u poslednjih par dana .

Koliko se ja secam ti si par puta bio zaintersovan da kupis account , zar ne?

Uglavnom kontaktiraj me preko PM ili preko SMS pa cemo se dogovoriti oko detalja .

Hvala na razumevanju .

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav Andrej,

S obzirom da si nas addovao na skype pre par dana ocekivali smo da ces nas kontaktirati putem istog i iz tog razloga smo ispustili iz vida tvoj mail. Naravno da te ne ignorisemo niti ikoga od zaintresovanih, jednostavno je doslo do nesporazuma.

Sto se tice PM-a, nazalost nismo primili nijednu poruku od tebe.

U svakom slucaju kontaktiracemo te danas u toku dana kako bi se dogovorili oko svega.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...