Jump to content

WTT


kpintfe

Recommended Posts

Pre svega ja sam prvi vlasnik accounta i imam sve potrebne podatke.

Rogue 85 lvl horde undead Boulderfist.http://eu.battle.net/wow/en/character/boulderfist/tozla/simple U gildu je koji je poceo da rejduje i postaje sve bolj i bolji a ja sam jedini rog. Igram oko 3 godine sa njim, ima dosta achiva(5200), opreme sa 70og,80og, ima 7,8 titula, 60ak mounta(310%), 23 exalted reputacije, 12.000 golda... Trenutno ima veoma dobar pve/pvp gir za 85 lvl, 2x epic dagger, 350 level item. 450 herablisam i 140 jc. Ovo je bilo ukratno o njemu.

Mage 80 lvl horde undead Boulderfist. To je jedan od altova, ima sasvim pristojan gir za levelovanje (2x trinket, sholdere, chest, staff) trenutno njega lvlelujem i nadam se uskoro 85 lvlu.

Prist 80 lvl aly human Frostmane. Joj jedan alt sa kojim sam dosta igrao na 80om, sva oprema je iz icc 25/10.

Zelim da menjam ovaj acc sa ovim herojima za, prioritet ide redosledom 1. Mage 2. Warlock 3. Druid 4. Prist 5. Paladin...

Razlog zbog koga zelim da radim trade jeste sto upisujem fax za par meseci i tada planiram da quit igricu a u ovom perostalom periodu zelim da se "izigram" jos malo sa nekom od navedenih klasa i ostale dolaze u obzir, saljite ponude.

Znaci morate imati potrebne podatke i iole pristojan gir sa kojim moze da se ciste hcs i igra pvp.

OBAVEZNO je da budy aly !

Svi zainteresovani mogu da mi se jave, posalju poruku na 063 88 53 242 ili msn memy444@hotmail.com

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...