Jump to content

EVO NESTO NOVO


srbenda7

Recommended Posts

LEVELOVANJE: SERVER, CLASSA, RASA, itd SU SKROZ NEVAZNI ... ZNACI LVLUJE SE BEZ IKAKVIH BOTOVA ILI SHTA TI JA ZNAM GLUPOSTI,JEDNOSTAVNO SE MALO VISE VREMENA POSVETI IGRI I TO JE TO,LVLOVANJE TIPA QUESTOVI I TO SU VEOMA POZNATI TAKO DA TO IDE BESPREKORNO BRZO...

NOVO NOVO!!! BUDZENJE PROFESIJA FARMOVANJE GOLDA,HONORA,GEARA,REPUTACIJE SVE I SVACEGA SVE STO VAS INTERESUJE JAVITE SE STO PREEE MALA SNIZENJA DO NOVE GODINE..

KONTAKT: ISKLJUCIVO NA 0612407757

CENA: DOGOVOR, SVE ZAVISI KOLIKO BRZO I SHTA ZELITE ...

DOSTA ZADOVOLJNIH MUSTERIJA , POSLOVI SE ZAVRSAVAJU CAK I PRE ZADATOG ROKA...(pm ako ste zainteresovani za moje zadovoljne musterije,da ne pravimo ovde 1000postova..) poz

POZDRAV

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma da li je lik scammer ili ne ali u svakom slucaju postoji TEMA za ovakve postove. A druga je stvar sto mu post izgleda kao da ga je pisao Mengele licno. Covece ugasi caps attack, napisi normalan post. Odredi cene, neka se zahvale te zadovoljne musterije itd. Nema potrebe spammovati forum jednom (uzgred besmislenom i neuredjenom) temom.

Ko god da ti je pisao post, definitivno je marketing studirao na poljoprivrednom fakultetu, odsek sumarstvo. Ma samo bre pobodes jedan kolac sto vecih razmera na kom se nalazi tabla (proporcionalna) kocu, ispisana sto vecim slovima koja tako uredjena imaju jedva malo ili nemaju nimalo smisla (naravno, opet akcenat na velicinu) i musterije lete, a lova se samo gomila.

/Pozz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...