Jump to content

WGF - World Gaming Festival


gms.rus

Recommended Posts

Da je mnogo => mnogo je kad se saberu svi troskovi, ne ulazem ni priblizno toliko u svoju igru CS-a da bih pucao tolike pare :) Ali dobro naravno ko moze da plati ici ce, ko ne moze nece. Prilicno prosto :) Mana je sad samo sto neki ljudi ovde uvlace CS scene u raspravu, iako svi dobro znamo kvalitet igraca iz Ex-Yu zemalja i koja ima najveci broj dobrih igraca. Ne opravdavam Partlamentarca, ali mi malo bodu oci izjave Itek-a u vezi svega. Ko si ti uopste? Da li si kucao ovo pijan ili imas problema sa jezikom? Koliko god se Parlamentarcu obracas nekako se i ja osecam prozvanim, ili gresim?

Sa srecom sa organizacijom i najverovatnije cu ga pratiti online bilo ko da se prijavi :)

Link to comment
Share on other sites

Maksimalno svakom igrachu iz ekipe treba 60-70 eura da se "skrpi" barem ja tako mislim, istina je da pada posle nove godine i praznika i da ce se ljudi potroshit,

ali ja mislim da za ovakav turnir vrijedi : ) Ista situacija je nama ( mislim na nas iz Cg) kao i vama, i mi moramo platit smjeshtaj, platit da jedemo i sve, voznu kartu ili ko vec ide sa chim tako da nista manje od vas necemo potroshit. 10k je 1nagrada; ufur 80, nebi me chudilo da je i veci, iskreno. NHF

Link to comment
Share on other sites

tur je najavljen 2 mjeseca ranije bash zbog ufura, da bi se ekipe stigle organizovat na vrijeme i zbog slichnih stvari... sto se tiche postova da je odma posle nove god, pa i nije bash. ipak je to sredina februara (14-21), shto je sasvim dovoljno vremena da se skupi kesh, a i ako sve ispadne kako treba vrijedi skupit te pare i doc... :)

Edited by Junkie-
Link to comment
Share on other sites

Aj ovako .............. Smanjite ufur ako ocete da mi iz Srbije dodjemo . Mislim ja cu da dodjem sa ANOM ali necemo da dajemo 80 evra . Kad derete opstinu odereite ih i za Srbiju ili cete biti bojkotovani !

Niste vi nikakav poseban kurac da bi vam iko dao 80 evra .

Mozda i jeste ali cemo vas mi bojkotovati ...........

Procitao sam gore nedje u nekom postu kako kazes da smo mi bezobrazni pa eo ti tvoj post kako si poceo i ko je bio bezobrazan, nego nema veze smirile su se tenzije samo opusteno.

Sto se tice ufura eo mogu da obecam na sledecem sastanku orga (ima nas preko 50) predlozicu da se smanji ufur na 50 ako se sloze svi super ako ne jbg :)

A sto se tice prijavljenih ekipa pa nema jos mislim da je rano za to jos :)

Link to comment
Share on other sites

Ok . Rekli ste da mi nismo pozeljni i ja postujem to .

Normalno da daje opstina , ali mi je receno da ce mozda dati i to za odrzavanje CS turnira i naravno da cu to da kazem ! Znaci za organizovanje CS turnira ! Gde su nagrade gde su rashodi pitaj Boga .............

Sto se prijavljenih ekipa tice , vi ste rekli da ce doci neke ultrazeznute ekipe . Eto ja sam kontaktirao Bux-a pa ce mozda i fnatic doci . Obzirom da govorite o turniru koji ce biti veoma posecen , mi zelimo da znamo koje su to ekipe koje ce doci a sveCkog su glasa . De vi stavite neke potvrde ko ucestvuje .

Bux ocekuje takodje poziv !

Link to comment
Share on other sites

a ja ne znam sto se ti ponasas kao da je neko duzan tebi da se pravda i ispostavlja ti racune

likovi su rekli kad, sta, koliko para, da postoji mogucnost da ce doci neka top ekipa i kraj

ako hoces dodji ako neces nemoj

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

1 : LOL, Kao sto sam rekao najvise su zainteresovane ekipe da dodju (zasto i nebi za 10k) SK i NAVI + druge ekipe sto smo i dalje u kontaktu sa nima da ih sad ne naglasavam.

2 : Do sad niko nije od njih potvrdio uchesce, ima vremena za to jos 2 mjeseca.

3 : Koliko ja znam da vi ne dajete 300e a sto se tice njih to su pozvane ekipe i na nama je sve sto se tice njih!

4 : je li ti sad jasno sve, ako nije pitaj?

Link to comment
Share on other sites

Parlament ZOOM ti si dobrodosao druzhe kao i svi igraci iz Srbije, a druga je stvar sto samo tebi od svih igraca iz Srbije koji tje dotji jedino tebi netje biti obezbijedjena sigurnost na samom festu a ostalim likovima otje..:/ jbg sam si kriv.ugl.kapiramo mi da je veliku ufur, i nama je veliki ufur koji smo iz BP-a al mislim da nebi propao ako dodas 6e vise za sami fest koji tje biti interesantan sam po sebi zbog mnogo stvari koje se pripremaju u okviru ovog turnira..mislim da tje tebi biti mnogo zhalije ako propustis ovo, a nama netje sigurno biti ni malo zhao ako nam ne dodjes, molim te kao druga/brata/prijatelja/neprijatelja/nepoznanika/itd. da vise nista ne pises na ovu temu..hvala ti Parlament ZOOM, srdacan pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...