Jump to content

Najbolja reklama za kola ikada!


dovlagsi

Recommended Posts

ole \o/

dobio sam pice:)iskenjao sam se kako je reklama univerzala i da ce se SVIMA svideti blabla.jos sam reko i da ce biti najgledaniji klip meseca.steta sto se i za to nisam kladio:)

a kad smo je prvi put gledali imala je svega milion pregleda.

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

imali su jedan od najbrutalnijih automobila na svetu, helikopter(e), svu neophodnu filmsku opremu i ogroman CGI budžet, i svejedno im je uspelo da naprave nešto neopisivo dosadno.

Link to comment
Share on other sites

Ovoj reklami fali vishe drajva - nekako je previshe generichka... Shto kaze Ivan, jebeni Lambo Aventador, a sve izgleda nekako vec vidjeno, nema chak ni nekih opichenih uglova kamere, ni nekih shotova gde se vidi koliko je ovo chudo zaista brzo. Sve je moglo biti uradjeno u CGI-ju, ali kapiram da su dosta radili sa realnim kolima i camera matchingom.

Mislim, evo reklame koju je radio moj drug za Kamaz -

U njoj na momente ima vishe drajva od ovoga za Lambo :(

edit: e da, chisto da znate, imam ove kamaze do poslednjeg shrafa u 3D modelu, kao i mini cooper S, Toyota Hybrid X concept i novi BMW 6 cabrio.

Edited by ZerBah

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

kamaz madafaka :)

srbo u kakvom stanju ste dobijali model od kamaza bas me zanima. Radio sam na par reklama za japance i mogu reci da sam jako razocaran, ocekivao sam render rdy, a dobio krs. Bolje je da isporuce patcheve nego retardirano konvertovan model. E da, jesu li ti modeli pod NDA, ako nisu u sta cisto sumljam sheruj sa komjunitijem bre :)

Edited by Immz

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Modele uglavnom dobijamo u IGES formatu (tj. formatu koji se koristi za projektovanje u Catia i slichnim programima). Glavni problem je konvertovati to u max ili maya mesh, za max je najbolje koristiti powernurbs, dok za mayu koristimo deep exploration.

Shto se tiche sharinga, bojim se da za sada ne mogu da sharujem, ali mogu bar fine rendere da okachim.

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

Modele uglavnom dobijamo u IGES formatu (tj. formatu koji se koristi za projektovanje u Catia i slichnim programima). Glavni problem je konvertovati to u max ili maya mesh, za max je najbolje koristiti powernurbs, dok za mayu koristimo deep exploration.

Shto se tiche sharinga, bojim se da za sada ne mogu da sharujem, ali mogu bar fine rendere da okachim.

mozda je tako i bolje, ja sam dobijao poly modele jako lose konvertovane. Sigurno cetvrtina vremena potrebnog za posao ode na popravljanje mesha.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...