Jump to content

Steam


urbanExp.hulk

Recommended Posts

@andjeo

rejven ti je lepo rekao, ne budi bezobrazan. Steam je samo platforma preko koje možeš kupiti igre i account na njemu se pravi besplatno. Takođe, kada kupiš neku igru na CD-u (CS ili TF2 na primer), dodaš je u svoj Steam account ukucavanjem CD key-a (Add a game) i zatim ćeš moći da je igraš na Steam serverima.

Ti verovatno zeliš da kupiš neku konkretnu igru ili više igara. Nabroj ih ovde.

Link to comment
Share on other sites

Kupujem steam ali sa diskom!! znaci ne samo acc nego disk :))

Kad zasluzis crvena krila andjela pakla, dacu ti svoj steam disk.

Do tada mozes to resiti tako sto ces kupiti prazan disk, skinuti "steam" sa neta (1.5 MB kao sto rekidrug kaze)

Onda narezes nekim programom taj steam na taj disk, i imas "steam na disku"

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Pa za ljude van cs foruma, steam ne znaci po defaultu Counter-Strike.

Dobro u prevodu ocu da kupum original cs 1.6 e tako bolje? :)

@andjeo

rejven ti je lepo rekao, ne budi bezobrazan. Steam je samo platforma preko koje možeš kupiti igre i account na njemu se pravi besplatno. Takođe, kada kupiš neku igru na CD-u (CS ili TF2 na primer), dodaš je u svoj Steam account ukucavanjem CD key-a (Add a game) i zatim ćeš moći da je igraš na Steam serverima.

Ti verovatno zeliš da kupiš neku konkretnu igru ili više igara. Nabroj ih ovde.

Ma imam ja moj steam acc za cs...a i ne kupujem za sebe....i znam sta je steam ne moras mi crtas ipak igram cs "malo duze"

aj bre sta zajebavate lika jeste oce da uzme cs antology sa cd i cd key sve :S

Ma jes sta me zezaju :) nek pisu ako im dosadno sta hoce ;))

Edited by Andjeo pakla
Link to comment
Share on other sites

Decko je osetio potrebu da ispadne pametan,pa je napisao 1.5mb-a.I sta se pravdas ovim likovima...ovo je sajt hejtera i svi zele da ispadnu pametni.znam da cs igras od juce i jbg,LOW si! :))))

Ma jes opusteno sprdnja i onako nema nista da se radi i cita na klanrur-u pa ovako ima mnogo zanimljivih i pametnih stvari ::)) A da pa jesam ULTRA HIGH LOW!

Link to comment
Share on other sites

Dobro sto se pravis pametan???? Trazim da kupim orginala disk gde napravljen acc....ili jos bolje ako nije napravljen...Posto u game-s nema steam da se kupi...tek oko nove godine...

Decko je osetio potrebu da ispadne pametan,pa je napisao 1.5mb-a.I sta se pravdas ovim likovima...ovo je sajt hejtera i svi zele da ispadnu pametni.znam da cs igras od juce i jbg,LOW si! :))))

da li shvatate koliki ste somovi?

Link to comment
Share on other sites

imam ja steam ali ne na cd-u nego na dvd-u :)))

3000 dinara :)

She's soft and warm and almost weightless.

Her perfume is a sweet promise that brings tears to my eyes.

I tell her that everything will be all right. That i'll save her from whatever she's scared of and take her far, far away.

I tell her i love her

Link to comment
Share on other sites

Do tada mozes to resiti tako sto ces kupiti prazan disk, skinuti "steam" sa neta (1.5 MB kao sto rekidrug kaze)

Onda narezes nekim programom taj steam na taj disk, i imas "steam na disku"

[roflmao] ali kako ti samo padaju ovakve stvari na pamet...

dobro mi smo somovi ti si taj i prestani da peglas...ako nemas nista korisno da kazes onda nemoj......a da napisao sam da trazim original cs 1.6...jer to bolje bogovi klanrur-a?

A da jednostavno skapiras da si pogresio i kazes "ah da, lose sam se izrazio" ili "e jebi ga, nisam znao" (mislim, nije sramota ne znati), nego jos nastavljas da lupetas i brukas se, prvenstveno nepismenoscu, a onda i arogancijom u neznanju.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...