Jump to content

Gigabit STEAM TOURNAMENT VOL.3


GGB

Recommended Posts

  • Replies 351
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

14 ekipa na 10 pc-a, 1 dan :/ ?

Nema kasnjenja i to je to, mi smo rekli 12 ekipa ali su ekipe uplacivale iako smo rekli da je uplata zavrsena, zato je prosireno na 14 ekipa.... Kasnjenje 10 min max ce se tolerisati.

Pitam radi orijentacije , posto znam gde je mup , bio je turnir u igraonici odmah iza mupa prosli put pa pitam :) Hvala

[/quote

Igraonica je sada u centru bas kod gradskog trga, ako imate problem da nas nadjete pozovite me na 0612573221 i docicu ja po vas. :) pozz

Link to comment
Share on other sites

Koja je 14. ekipa i da , GGB , pozvacemo te 100% :)

brt, neki mix iz bga uplatili su momci vec samo da mi javi ime mix-a... oke nije problem pozovite docicemo po vas ;)

pa ako ide singl eliminacija do finala i sve ide po rasporedu i nece biti tako strasno

Ma popizdeo sam bas zbog toga sto ce da se oduzi tur, ali sta da radim lepo sam napisao "MOLIMO VAS DA NE UPLACUJETE NEMA MESTA" likovi uplate i onda fazon brt mi smo uplatili... Jbg da ne pravimo problem onda smo prosirili na 14. Nadam se da nece toliko da se oduzi...

Link to comment
Share on other sites

Primite onda jos 2 ekipe da bude 16 .

16 ekipa je ipak previse za jedan dan...

Zamolio bih St.Bobansa da ne spamuje temu :P buahahahah

Pitam radi orijentacije , posto znam gde je mup , bio je turnir u igraonici odmah iza mupa prosli put pa pitam :) Hvala

Igraonica je sada bas u centru grada u pesackoj zoni kod fontane. Odmah tu ima jedan trzni centar i pise velikim slovima iznad ulaza TC SIGMA. Nekih 3 min pesaka od stare igraonice tj samo se spustis i skrenes desno, u svakom slucaju pozoves na tel ;)

Edited by ZivkeTP

www.unitedbc.info

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...