Get Adobe Flash player
Pr0toSS

DOTA 2 - slobodna diskusija

7,920 posts in this topic

- If the last player to pick does not select a hero during hero selection, that player is given an abandon/loss and loses MMR. The match is not scored for the other players.

Još 30ak promena ovog tipa i srediće sistem! Imajte vere fellow dotaši!

crkla deca onom sto namestio da se posle svakog novog ulaska vraca po defaultu eu east,krece mi game i vidim 4 lika pricaju ruski,proverim ping i naravno vidim da je eu east,bukvalno lost game a da nismo ni birali sam znao,i tako je i bilo,armless mid i carry.

sjajan patch !

:tf:

sta bi miracle,nije tako lako igrati supporta ? stick with mid pls :D,tek onda vidis koliko su jerax i position 4 igraci underated i koliko su pure skill u stvari

IG ili Newbee dobijaju, jos uvek nisam siguran ko!

Sad sam siguran!

Odgledah samo poslednjih 10 min finala i po onome sto sam cuo od komentatora bas su ih sabili, sto draftom sto igrom. Bice Kijev bas zanimljiv.

navijao za og ali ako mi je zbog nekog drago,to je burning,covek je pokazao da je najbolji carry od kad postoji dota 2 i to je kraj,i ja poslednji dan skoro ceo propustio a gledao sam ceo turnir :),OG ce biti u vrhu svaki turnir ali za potpunu dominaciju im treba bolji mider od ane,GG

Posted (edited)

najbolji ikada.

edit>tek sad vidim da si mislio na notaila,pa ni priblizno on nije problem kao ana :)

Edited by mohr

TBT onda kad su ubedjivali po forumu da je Mirakul razlog sto OG dominira - Liquid drugi najgori tim turnira - a uspeli su da izgube i od najgoreg tima turnira. A to govori Liquid fangay.

cekao sam ih za pare tad u meridianu,najbedniju 1.3 kvotu,ne podsecaj me,kako sam video da je miracle position 4 znao sam da padam :D

7.05

Treant ubacen u cm, lina i mk popili nerfove

* Lina: Level 10 Talent changed from -30s Respawn Time to +125 Cast Range

Ne znam, ja sam treanta igrao tonu, bio je retard kad je 7.00 izašao ali mislim da su ga opet osakatili u neupotrebljivost sa poslednje dve runde nerfova.

Ovo je Black sa opadajućim stackovima (dodirnuo je 85) :)

042e70455d0d4cff82231f30a43d4375.png

nijedna vest za novi patch,konacno da se i meni posle xyz godina svidi 1 update,mnogo dobrih stvari izbaceno/ubaceno,jedini minus mi je ogroman nerf na mk-a ali konacno cu imati razlog da cesce igram dotu,neutralci ponovo na 1 min respawn je ono cime sam najsrecniji,8 min bb cd,sto vise to bolje,izbaceni prokleti respawn talenti,izbaceno par shrajnova u bazi(da oce sve da ih izbace),cd prvih 5 min igre na shrajnovima,konacno igra sada ima koliko toliko smisla,igrao sam uglavnom supporte poslednjih pola godine jer nisam hteo da igram igru u kojoj nemam dovoljno neutralaca niti mogu da stackujem svaki minut :D

hmm, mozda i udjem da bacim koji gejm:D, bukvalno mi se nije dalo od decembra da se bavim igrom nakon izbacivanja mk-a

2:30-2:45 :D :D :D koje divljaštvo :D

prodajem 5500 mmr account javite se na 061/1726621

cena po dogovoru

TI invites:OG,EG,TL,VP,IG i Newbee.

Ocekivano,kvalifikacije ce biti brutalne,pogotovo kineske.Svidja mi se kako su resili SEA region,bez direktnog invite-a,ali zato su dobili 3 mesta iz kvalifikacija.Svidja mi se i novi sistem odigravanja,18 ekipa u 2 grupe,poslednji tim u grupi ispada direktno,dok ostali idu u razigravanje.