Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

3 invajta 4 kvalifikacijom i jedan redemtion vote. Secam se da smo ovde pominjali kad su kvalifikacije igrali spider pigzs, danasnji elements pro.

A sutra pocinje prvi lan turnir posle ti6 http://wiki.teamliquid.net/dota2/MarsTV_Dota_2_League/2016

Blah ne znam sto su pozvali Secret umesto Liquida al ajd. Jos vece sranje je sto mecevi pocinju sutra u 4 ujutro po nasem vremenu

 

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Au. Ovo je bukvalno w33ha iz Šangaja x3, a to je bilo neverovatno.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Mislim na kretenizam gde je pikovati bilo kog int supporta sa low armorom/hp postalo jebeno useless i tragikomicno jer je skill totalno van kontrole a idioti koji je overpikuju imaju najmanje pisice u istoriji dota komjunitija.

Stvarno ne znam kome je palo na pamet da slusa jebeni epski whine envija i ostalih idiota da je heroj los, preslab ili stagod, i da ona to pretoci u skill sa

6 sec cd

50% slow 4 sec

flying vision od 200/300/400? ne da mi se otvarati govno

BASED DMG PLUS % DMG OD HERO ATTACK PLUS NOSI ORBOVE EJ!?

Ma mislim ajde da se sprdamo sa herojem jer ima jako malu sferu uspesnosti i jako malo korisnih i uspesnih buildova(stara PA), sta je sledece, am ima jedan koristan build, ajde da puca ulti pri landingu svakog blinka koji baci? Pfffft. Envi je idiot, on je bukvalno jedini koji je nahuskao citav komjuniti da PA ne valja jer je pravio one SNY smece buildove koji imaju 120 dmg u minuti 35 i onda kukao kako heroj ne valja.

Edit: Igranje PA je postalo bukvalno- nafarmaj 12k golda u 30 minuta, yep u got it all, it's good.

Edited by shpanac

...

Link to comment
Share on other sites

shpanac brate moras razgovetnije poceti da pises postove, ne mogu da pohvatam na sta sve tacno kukas :D, ali kol'ko vidim sustina ti je da je roam pa op

iz mog licnog iskustva, potpuno situational na pubu, igrao sam mozda 6 partija od toga 3x posrao ljude 3x imao 0 impact 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...