Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

au jbt sta sam ja sada gledao,ko nije odgledao uziva Alliance vs NIP,obavezno pogledati drugi game,makar poslednjih 10-tak minuta ako vas mrzi ceo game,najveci comeback koji sam ikada video,A vs aegisa,2 cheeza,mega kripova,5 buybackova koje je imao NIP i dobise game,JE BO TE

Link to comment
Share on other sites

A gde je moj vicious cycle od 0.97 versatility i 0.95 supporting gde mi se zivot sveo na vadjenje kompira iz vatre i rotaciju petog picka izmedju wyverna, wd, pugne i dazzlea zato sto su cetiri druga idiota dosli u partiju sa tvrdo u glavu ucrtanom idejom da igraju AM firstpick i vecne leshrace/stormove mid iako imaju mehanicke sposobnosti jednogodisnjaka? Bolje biti core nego win, pravilo kojim se svako vodi.

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

zanimljivo, imajući u vidu da su tu najveće pare.

Ima i toga ali uzimajuci u obzir da u poslednje vreme NaVi u doti nije osvojio nista od vecih turnira ( mislim da ni na manjim nisu imali uspeha ) sto znaci da nisu vracali ulozeno i da su ovi samo ugasili propalu investiciju. Ne mora da znaci da NaVi nece u neko skorije vreme naci novi tim kao sto se skoro desilo sa Liquid-om ili sa Mouz-om pre nekog vremena.

a treci najbogatiji rus na forbsovoj listi ? ulozio covek 100 miliona u VP

Stvarno dobra stvar za e-sport i mislim da je to potvrda da ce VP stvarno dobiti svoju tu neku arenu u kojoj ce igrati o kojoj se pricalo.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

a treci najbogatiji rus na forbsovoj listi ? ulozio covek 100 miliona u VP

ali on je uložio ne samo u njih kao ekipu već i ceo njihov esports "brend" - sajt, kanal, etc - što je kul vest naravno za njih kao takve, možda zaista urade nešto zanimljivo sa tim kešom.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno kako je WR zaobisla nerfbat u ovom patchu, ovaj shackleshot u kombinaciji sa ovom metom i ovim aghs ultijem je komedija. Skill koji potencijalno lockuje DVA heroja na 3.5 sec (top 5 najduzih stunova/hard kontrola ingame?) i njen potencijal da sa odredjenim item buildovima podeli 4 hiljade dmga unutar tih 3.5 sec je komedija. Jel ovaj novi phase boots change namenjen da nju kao nerfuje? Heroj je op smece, shackleshot je bio skill dependant ability, danas fizika igrice, matematika skilla i range koji su mu dali prave komediju od heroja.

  • Upvote (+1) 1

...

Link to comment
Share on other sites

Stvarno mi nije jasno kako je WR zaobisla nerfbat u ovom patchu, ovaj shackleshot u kombinaciji sa ovom metom i ovim aghs ultijem je komedija. Skill koji potencijalno lockuje DVA heroja na 3.5 sec (top 5 najduzih stunova/hard kontrola ingame?) i njen potencijal da sa odredjenim item buildovima podeli 4 hiljade dmga unutar tih 3.5 sec je komedija. Jel ovaj novi phase boots change namenjen da nju kao nerfuje? Heroj je op smece, shackleshot je bio skill dependant ability, danas fizika igrice, matematika skilla i range koji su mu dali prave komediju od heroja.

Ja sam poslednjih par nedelja main wr i iskreno ne moze se izgubi game mmr 4900-5100 

Link to comment
Share on other sites

ta i wr nisu dirani uopste

range na searing chains bez sleight of fista je ogroman, i treba nerf.

a heroj sa kombom wr + slardar ulti, padne za 1 sekundu doslovno

meta puna melee tanky heroja ns, doom, tusk, undy, spirit breaker, slardar - nerijetko se vidja i 5 melee line up

secret kreira svoju sopstvenu metu, sa ee na offlane sa carry herojom, a misery na safelane sa offlane herojom do 6 levela, onda se rotiraju. misery gankuje mapu, ee preuzme safe lane, puppey farma off

ee opet osvojio mlg, pokupio neki build na 'pa' od nekog pubstara, bacio mu shoutout na twitteru

dobar turnir, sustinski priprema za frankfurt


 

Edited by SchKabBio
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Za TA sam bio siguran da je ok heroj smatrajuci njene defanzivne sposobnosti kako imaju mane i koje item buildove mora da juri u late game da bi bila korisna dok nedavno nisam video dva gejma, jedan na TI, cini mi se protiv IG neka druga kineska ekipa, gde je cuvao dva rapiera da zavrsi game(znate sigurno na sta mislim), a drugi je sad u kvalifikacijama za major cini mi se, mislim dva tima iz jugoistocne azije gde je TA solirala citav tim dva puta u 50oj minuti, sto realno i nije bas njeno vreme. Mogu naci replaye ako se iscimam. Mislim da joj moraju promeniti dmg output kroz meld i refraction, mozda dodati malo hp/speed da to counter, taj heroj se vec tipa 4 godine igra samo na jedan nacin i najveca varijabla ne pt vs phase i dagger vs yasha/speed.

 

 

Za EE cu zauvek ostati pri stavu da je mali smecar za kog mogu naci 10 replaya(verovatno i 100) gde je direktno on throw game za svoj tim svojim losim openerima i gankovima na njemu u kojima gine zbog extra 2 kripa zbog kojih rizikuje itd. Svaka cast liku sto je doneo par buildova i ideja u dotu ali je isto tako upropastio ideju koju timovi imaju o mnogo stvari, mada su to drugi timovi krivi sto razmisljaju na samo jedan nacin pa razor npr idejno ima jedan build o sad svi proglasise heroja za loseg i izgubise xyz partija sa njim a heroj je ok i moze imati svoju funkciju i sa drugim buildovima itd.

...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...