Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

au odigrah 2 partije jutros, prvu dobijem sa sajlenserom mid, iskidam vipera, bas ono polomimo ih. a u drugoj igrali protiv PL, furiona, omnija, invokera i zeusa. usli u lejt gejm i gg,pl ne moze da se ubije. jos smo imali PA, bs i drow ali dzabe, lik je bas prejak. i fora je sto, ne mozes vise da mu pobegnes, ona njegova magija je reworkovana juri te po mapi bez problema xD

:v

Link to comment
Share on other sites

Ne rade oba, ali na PL-u (i ostalim herojima sa iluzijama) mozes da namestis da glavni ima Skadi slow a iluzije da burnuju manu.

1) Dropujes Skadi i Diffusal.

2) Pokupis Skadi

3) Pokupis Diffusal

4) Promenis mesto Diffusalu tako da bude u slotu koji ima veci prioritet od Skadija (i ostalih orbova, ako imas lifesteal npr)

Prioritet je:

1 2 3

4 5 6

--------------

To je to. Ovo funkcionise tako sto heroj koristi onaj orb koji je "najstariji", odnosno onaj koji je prvi pokupljen sa zemlje. Iluzije koriste onaj orb koji je prvi po prioritetu u inventoriju (valjda zato sto kada se stvori iluzija, ona dobije sve iteme u isto vreme, pa nema "najstariji" item).

Edited by dovlaa
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

E bas ovaj lik danas, koji se ispostavilo da je iz CG, je prvo napravio diff prvo, radijansu, i na kraju tarasku i krenuo da nas dominira. bukvalno i da smo napravili divine ne bi mogli da ga ubijemo od kopija i radijanse koja nas isprzi sve. cak sam i bkb sklopio protiv usranih zevsovih i furionovih ultija al ne vredi, prejak je PL i dalje. xD

:v

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, imam skroz nov steam acc pa tako gazim sve od pocetka. Meni je pisalo i to i od ranije vazi da ne mozes igrati pre level 13, ali su mi opet drugari rekli da to vise nema veze s vezom i da ti je potreban odredjen broj game-ova. Sta vise, pre par dana mi je znam odakle iskocilo ili sam barem video da mi pise tipa za ranked(28 games left to be able to play, tako nesto) koliko imam jos partija. Sada uopste ne znam gde to da vidim. U svakom slucaju moram da cekam lvl 13 ili kako? 

Link to comment
Share on other sites

da, moras da cekas 13 lvl, i gazices sve redom jos 5-10 gejmova, pa onda opet sve po starom :)

Prekljuce, uzmem Axe offlane, ubijem na lvl 4 nyx lycan-a i miranu, izadje im ceo team, partija trajala 5minuta... ne jer sam dobar, nego jer su ljudi prelosi. Desi se do duse neki smurf da se pojavi sa vremena na vreme...

Jos jedno pitanje, kad se gleda match history na dota buff-u, pise tamo Normal SKill, High SKill, Very High Skill itd... sta to tacno znaci? Drugar ima 3.2k mmr i pise mu daje igrao Very High game na rankedu...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...