Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Cao ljudi itd. Imam trenutno AMD Phenom II 955 + xyperX + PCI-E GF- GTX 660 MSI 2GB GDDR5 192BIT (N660 GAMING 2GD5/OC). Moje misljenje je da ako ugasim Vsync, resim bios i ostale gluposti povodom problema oko 120 fps lepo ce raditi, ali nastaje problem, isto mi radi gts 450 gts glh gs kao i nova, ne mogu grafiku da nateram lepo da radi, ajmo momci je li problem podesavanje ili me jebe procesor/ 4 rama imam sto je za dotu i vise nego dovoljno posto je smesna po pitanju. Luda mlada MSI grafika ne moze full da fura ...

Link to comment
Share on other sites

Primenjivao sam do skoro taktiku ekstremnog fidovanja cim vidim kretene u timu i sa 3400 padnem na 2600 zbog trolovanja. Shvatim da sam jos veci debil i krenem da grindam i da igram za rustarde i dodjem do 3500 i 7 partija u nizu na 4 dobra pika treba nam last pick support momci uzimaju vagine,wk-a itd. 5 minut partije doticne persone uglavnom imaju 0-8 (osam).. FML

Durid's ken fajr ganz end evriting!

Link to comment
Share on other sites

Cao ljudi itd. Imam trenutno AMD Phenom II 955 + xyperX + PCI-E GF- GTX 660 MSI 2GB GDDR5 192BIT (N660 GAMING 2GD5/OC). Moje misljenje je da ako ugasim Vsync, resim bios i ostale gluposti povodom problema oko 120 fps lepo ce raditi, ali nastaje problem, isto mi radi gts 450 gts glh gs kao i nova, ne mogu grafiku da nateram lepo da radi, ajmo momci je li problem podesavanje ili me jebe procesor/ 4 rama imam sto je za dotu i vise nego dovoljno posto je smesna po pitanju. Luda mlada MSI grafika ne moze full da fura ...

Ja te, iskreno, skoro nista nisam razumeo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...