Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

a dobro to, to je go kurac. Ako igrac na kraju partije ne vidi "+10 ratinga" ili "-7 ratinga" il sta god, ne sluzi nicemu. Fora je sto kad ljudi mogu da vide, da kad throwuju partiju, ili troluju, ili su imbecili, da gube neke poene, rating, da ce da ispadnu iz odredjene lige i odu u nizi rang, i onda mnogo bolje igraju. 

Dota2 trenutno je ista po kvalitetu partija ko normali u lolu (u normalima ne postoje lige i rating), a to je sve nebo i zemlja u odnosu na ranked partije, gde se u 95% partija svi maximalno trude da odigraju sto bolje

Link to comment
Share on other sites

a dobro to, to je go kurac. Ako igrac na kraju partije ne vidi "+10 ratinga" ili "-7 ratinga" il sta god, ne sluzi nicemu. Fora je sto kad ljudi mogu da vide, da kad throwuju partiju, ili troluju, ili su imbecili, da gube neke poene, rating, da ce da ispadnu iz odredjene lige i odu u nizi rang, i onda mnogo bolje igraju. 

Dota2 trenutno je ista po kvalitetu partija ko normali u lolu (u normalima ne postoje lige i rating), a to je sve nebo i zemlja u odnosu na ranked partije, gde se u 95% partija svi maximalno trude da odigraju sto bolje

 

E zato mi je dota 2 17x puta bolja od lol-a. Zato shto ljudi ne igraju za rejting, nego igraju radi igre. Koji ce mi kurac neki rating tu da se stresiram zbog svake budale na ovoj planeti. E kao znash ja sam preshao u diamond ligu broj 4 pa mi narastu muda, a kao ovi iz diamond 3 lige su low nubovi samo zato shto su diamond 3. A pogotovo onaj mutant matchmaking, solo duo ili 5 man mora da se igra. Isto pegla totalna.

 

I nisu nebo i zemlja ranked lol i neki high elo match u doti. 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Kako su lepo bili rusi i retardi u honu na 1300 i onda si znao da kada propadneš toliko da možeš novi akaunt da praviš :D

Svakako ne igraš za psr, igraš za pobedu. Ali očigledno ovaj sistem te ne razdvaja od mentalno zaostalih rusa kojim očigledno neko treba da pokaže da postoji LOL...

A i čisto orijentacije radi, da imaš osećaj gde se nalaziš...

A I POBOGU DAJTE BAREM MENI DA VIDIM SVOJE STATISTIKE, HOĆU DA ZNAM KOLIKO SAM LJUDI UBIO I WARDOVA POSTAVIO :D

Link to comment
Share on other sites

E zato mi je dota 2 17x puta bolja od lol-a. Zato shto ljudi ne igraju za rejting, nego igraju radi igre. Koji ce mi kurac neki rating tu da se stresiram zbog svake budale na ovoj planeti. 

 

Ne igraju za rating i onda igraju ko retardi. I onda vi dodjete u ovaj topic i para vam izbija na ushi jer se ne stresirate. Kazem, meni bar, mnogo manje stresa kad se svi trude. Dok sam igrao dotu aktivno, igram ceo dan i onda 3 dana odmaram jer sam na ivici nervnog sloma

Link to comment
Share on other sites

Ne igraju za rating i onda igraju ko retardi. I onda vi dodjete u ovaj topic i para vam izbija na ushi jer se ne stresirate. Kazem, meni bar, mnogo manje stresa kad se svi trude. Dok sam igrao dotu aktivno, igram ceo dan i onda 3 dana odmaram jer sam na ivici nervnog sloma

 

Onda je brate batali, ako te stvarno dota 2 dovede do nervnog sloma.

Link to comment
Share on other sites

Diretide is a Dota 2 event. It began on October 30th 2012. Valve will restart this event in 2014, instead of 2013. Due to the fact that Dota 2 came out of the beta-test, Valve want to make it better for players, instead of doing events. Diretide will be held on 27th October 2014
Link to comment
Share on other sites

Cyborgmatts twitter? Ako mislis na to, nisam tako siguran, ipak je to Valve, a znamo svi kako valve i dota2 funkcionisu :)

Ljudi sa dev.dota2.com foruma prijavljuju da im stize patch od 500mb. 

I nadjen je novi mod u fajlovima "The Holdout"

Nadjite me na YouTube @ AaAaSRB

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...