DOTA 2 - slobodna diskusija

7,349 posts in this topic

Posted · Report post

HoN zanavijek!

0

Posted · Report post

Ma bre, IceFrog ce biti dobar lik dokle god Dota bila dobra..

0

Posted · Report post

Dobri su im ovi artworksi.

Nego, nisam čitao detaljno, šta kažu oko cene, jel će se naplaćivati ili šta?

0

Posted · Report post

Neka je prevarant, ali nemoguće da je tako lako prevario četiri firme.

Tj. po pisanju i buzzu se vidi da je neki mentol u pitanju, ali svaka industrija tj. firme u njoj su međusobno povezane, tako da bi se lako moglo saznati da je jedan lik radio kod drugog, čak i ako je to tajna, osim ako ga ne drže u nekoj ćeliji zaključanog da ga niko ne vidi. Tj. samo hoću da kažem da iako je on mentol, njegov rad nije bio bez "podrške".

0

Posted · Report post

samo nek se rola

0

Posted · Report post

Sve dok Dota ovnuje kao igrica, nije nas briga ko je AjsFrog.

0

Posted · Report post

Dobre slidze : )

0

Posted · Report post

Naravno, stoji da ako je dota dobra zabole te ko je debil koji je napravio, ali ako je "tempirana bomba", onda je pitanje koliko ta igra može da bude dobro podržana na posletku, ako on odjednom napusti istu.

0

Posted · Report post

In be4 da tje sve pokrasti od HoNa ili propasti.

In be4 da je HoN pokrao sve od DoTA-e

0

Posted · Report post

In be4 da tje sve pokrasti od HoNa ili propasti.

In be4 da je HoN pokrao sve od DoTA-e

Sta naprica, crni sine ?

0

Posted · Report post

Sta naprica, crni sine ?

+1

0

Posted · Report post

Mene čudi da taj LoL nije više zaživeo s obzirom da je free.

Ako je Valve pametan, trebalo bi da napravi free Dota 2 i da se ubije od komjunitija, a posle naplaćuje dodatne skinove, efekte za heroje i slično, pa će ovi što se lože svakako da daju keš za to. Ili neke rezervacije i tako te stvari.

0

Posted · Report post

Ja neki dan skinuo zvaničnu instalaciju, posle toga je krenuo da skida patch od skoro 1 GB, i kad je trebalo da patchuje, pucao je uz neke interesantne greške, možda zato lol

0

Posted · Report post

Ma sve su to lose kopije Dote.. Mozda Dota nema najbolju grafiku i ne izgleda vizuelno najbolje, ali sustina igrice je kako da kazem.. najupecatljivija..

@Laki Pa nesto na foru kao Garena.... Ona je besplatan klajent, ali gm se placa i neke ostale povlastice.

0

Posted · Report post

Ja neki dan skinuo zvaničnu instalaciju, posle toga je krenuo da skida patch od skoro 1 GB, i kad je trebalo da patchuje, pucao je uz neke interesantne greške, možda zato lol

e jebi ga ... :( ja nisam ni probao, jeste HoN definitivno odradio bolji posao dok je bio u beti, ali sad otkad se plaća, šta ga znam.

Šteta, možda ga srede jednom, pa ispadne ok za pikanje.

0

Posted · Report post

lol mozda nema ovde veliku bazu igraca (pod ovde mislim na evropu), ali mislim da se u americi i u aziji pika vise od hon-a

(ako me neko demantuje sa nekom statistikom, izvinjavam se unapred :D jerbo ne mogu sad da nadjem sors gde sam to video tacno, bese pre nekoliko meseci)

0

Posted · Report post

Ako je Valve pametan, trebalo bi da napravi free Dota 2 i da se ubije od komjunitija, a posle naplaćuje dodatne skinove, efekte za heroje i slično, pa će ovi što se lože svakako da daju keš za to. Ili neke rezervacije i tako te stvari.

Bogami, ja u zadnjih mesec dana, kad god odem u 3D igraonicu, 20 ljudi minimum igraju LoL, ako ne i vise

0

Posted · Report post

Ja igram LoL baš dosta. Postoje i EU i US serveri. US populacija je veća jer, npr rusi, oni nemaju pojma da postoji EU server.

Gomilu puta mi se desilo da se baja žali na lag, pitam ga odakle je - on u fazonu )). Kažem ja njemu pa imaš EU server? -Really?? ((

Inače imaju poteškoća sa serverima, neću da ih branim. Pre svega zbog matchmaking sistema. Nemate klasičan server list nego sve ide preko MMa.

Nemate odmah sve heroje otključane, nego svake se svake nedelje menja selekcija (pošto je free, je l'). Međutim, za svaku odigranu partiju se dobijaju IP poeni kojima se posle dokupljuju heroji/rune. Naravno, sve to može da se kupi preko sistema mikrotransakcija ako vas ne mrzi da grindujete poene.

Ja sam se navukao, ima stvari koje me nerviraju, al' dobro. Kao neko ko se dote zasitio ovo mi fino dođe.

0

Posted · Report post

Svi ti sto igraju LoL, vratice se na Dotu kad bude izasla Dota 2... Verovatno dosta i sa HoN-a..

0

Posted · Report post

Valve je gomila hohštaplera, izgubili su kod mene svaki kredibilitet jer godinama samo kupuju modove i prepakuju ih u pune igre umesto da naprave nešto konkretno (jebo ih Left 4 Dead i Team Fortress), ja više nijednu njihovu igru ne kupujem.

0

Posted · Report post

zbog HL2, TF2 i Portala ću im ostati večno zahvalan. Orange Box je jedan od retkih originala koje posedujem

mada sa većim delom njihove produkcije nisam upoznat tako da ne znam kakve su im ostale igre

0