Jump to content

STEAM HACKOVANJE


clan+Lotta

Recommended Posts

  • Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Macak ne ume da odhackuje svoj steam pa trazi da kupi Anthology... Ali meni stize od lotte i ja jos odgovaram MATORI, DOSTA MI JE IGARA I OVO STO IMAM, NE TREBA MI NOVA i zatvaram prozor xD I zove me BAJA i kaze :" Je l' se Hyber drogira ili mu je neko hackovao steam?" i salje mi poruku koja glasi 'jesi VIDIO sto ima da se .... ' i ja krecem da vristim od smeha xD Preko hybera popadalo 10 ljudi da ih ja znam , neki su se izvukli, neki ne xD

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Mislim da moras i koriscenje mail-a da mu omogucis . Nisam siguran . Mislim da sad ako je vezan za mail , bez tog mail-a ne moze ni da promeni secret question i pass , jer sve ide na mail . Mail ne moze da promeni bez potvrde na predjasnji mail . Ranije je valjda moglo sad ne moze . Mozda gresim . Odgovor dobijas u toku 24 h maximum . Skoro sam se ja cimao sa par klinaca .

Link to comment
Share on other sites

Moguce da je disable ili neke odredjene funkcije od strane steam . I u vezi toga ih kontaktiraj . Pazljivo pregledaj support i nacices odgovor . Verovatno su ga disabled jer te je neko prijavio da pozivas na phishing sajt . Opet im napisi mail i objasni situaciju , zamoli da enable , ako ne pitaj kada ce ti isteci ta kazna .

Ako je kazna . Ako nije onda ces sve lako resiti .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

I onda vi za Bosance kazete da su glupavi... :)

Da li neko zna gde moze da se kupi Counter-Strike 1 Anthology,a da nije preko neta,nego cd sa kutijicom?

Ja mislim da toga vise nema u prodaji.. Bar ne u Srbiji. Ja sam trazio drugaru u Novom Sadu, i u Beogradu, nema ga u Gigatronu, u Games-u, rekli su mi da ne dobijaju vise, bar ne taj Counter - Strike Anthology.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...