Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

  • 2 months later...

danas stigao persijanac Gile, sutra-prekosutra puni 2 meseca. csb:  

Spoiler

sedim sa devojkom i burazerom, a macor zakuntao u drugoj sobi na tepihu. ulazim posle ~3 minuta da vidim sta radi, njega nema. okej, tu se negde zabio, ne moze bas da se sakrije tako lako. 20 minuta kasnije, rastavili smo sobu i ispomerali sve zivo, nema ga nigde. vec zamisljam kako se negde zaglavio i ne moze da izadje, i kako mi macka umire u sobi od 16kvm, a ja nemam pojma gde je. uopste nije mjaukao otkako je dosao kod nas, naravno da nije ni sad bilo ikakvog zvuka/grebanja/mjaukanja, pa sam se dodatno usr'o.

proslo jos desetak minuta, vec nemam pojma sta da radim, gledam da nije nekako prosao pored nas troje i da ga boli patka u kuhinji dok mi punimo gace u drugoj sobi, ali nema ga ni tamo. vracam se u sobu i s obzirom da jedino nisam pomerio radni sto, provalim da ispod onog prostora za kuciste i ispod poslednje fioke (ovako nekako) nije zatvoreno sa zadnje strane, pa mi je malo laknulo. naravno da nije bio na prvom mestu na kom sam pogledao, a i na drugom sam ga jedva video, jer je sto "dubok", a macor se sklupcao i gleda kako buljim u njega. prvo sam bio presrecan, onda sam dok sam ga vadio mislio da sam ga povredio dok smo pomerali sto (koji je od nekog punog drveta, tezak k'o prokleta TA pec), ali onda vidim da je sve kul. zaprljao se kao prase, ali barem nas naterao da odradimo generalku u stanu i malo pocistimo. te supljine sam zatvorio, pa sad moze da ga duva =D umiljat je i veliki je car, ali skratio mi je zivot samo tako. ako nista drugo, sve ce biti veci i veci, pa ima jos ~3-4 nedelje da pravi ovakva sranja, ako i toliko.

tl;dr - sakrio mi se macak ispod poslednje fioke stola za komp, jedva sam ga izvukao nakon tridesetominutne potrage, ziv je \o/

1.jpg

2.jpg

3.jpg

slikano Motorola G1 krompirom =(

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Ko zna kad bi izasao...

Ja sam imao problem da je macak(veoma mali, tek prohodao) lutao po sobi dok smo svi blejali. I odjednom nema ga, pretrazili celu kucu, i nista. Te posle pola sata smo culi veoma tiho mjaukanje, i provalimo da se zavukao ispod ugaone garniture, pronasao malu rupu u donjoj postavi, i usao u garnituru, i izgubio se, nije umeo da izadje. Jedva smo ga izvukli, posle jos bar 15 min mucenja. :)

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, sttevann said:

Ko zna kad bi izasao...

Ja sam imao problem da je macak(veoma mali, tek prohodao) lutao po sobi dok smo svi blejali. I odjednom nema ga, pretrazili celu kucu, i nista. Te posle pola sata smo culi veoma tiho mjaukanje, i provalimo da se zavukao ispod ugaone garniture, pronasao malu rupu u donjoj postavi, i usao u garnituru, i izgubio se, nije umeo da izadje. Jedva smo ga izvukli, posle jos bar 15 min mucenja. :)

ovde ne deluje da je bila tako komplikovana situacija, a i računam izašao bi kada bi ogladneo ili kada bi mu makar u vidnom polju bila hrana.

Link to comment
Share on other sites

verovatno bih nakon ovoga i sacekao da sam izadje, ali juce nisam bio tako racionalan. plus je burazer krenuo da ponavlja kako je ovaj mali i da je mogao da prodje tamo gde inace znam da ne moze. ali jebiga, ubedis i sebe lako, narocito kad pomislis kako je sve mogao da zavrsi. pa onda jebiga, ili ti je svejedno i cekas da izadje kad mu bude frka, ili se useres i pomeras sav namestaj u sobi =) 

enivej, ne secam se da je ker (labrador) to radio kad je bio mali, iako kuci u Vranju moze da se zavuce tako na barem 50 razlicitih mesta. mozda je mendzi u pravu!

evo jos jedne:

4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Bio juche kod neke sestre u Banovcima kad tamo vidim oni nabavili novog drugara, imaju ogromno dvoriste itd, milina za njega... I tako izblejali sat dva tamo i kao ajmo nazad za BG, otvaram vrata od auta kad ovaj mali smrda uredno ulazi prvi i seda kulturno na suvozacko sediste, kao da ga svaki dan vozim tako....  xD
 

 


17973740_1441731729239234_83139931204784

 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 years later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...