Jump to content

Slike ljubimaca forumaša


Recommended Posts

Bio sam tamo n puta i nikad nisam video gradski bus, ne znam ni kuda bi mogao da ide chak.

Nisi video zato što retardi štrajkuju već poodavno. Mada se ja ni ne vozim busom, lepše mi je da se prošetam.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

Moj Aljaski Malamut, Maxwell !

Ovako je izgledao dana kada sam ga dobila, više je ličio na nekog rakuna nego na psa :p

~6 nedelja star:

xqg7lu.jpg

(nije mora ruka :D)

Par nedelja kasnije:

1zq3814.jpg

505c1h.jpg

Godinu dana star:

(malo smo prljavi, posle kiše)

adm168.jpg

rs530x.jpg

I jedna lol slika :P

seoc2s.jpg

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

btw, cuo sam da su haskiji/malamuti/samojedi dosta teski za drzanje i da cesto hoce da pobegnu od gazde..

To sam i ja čula i dvoumila se prilikom kupovine, a kasnije se i bojala za njega prvih par meseci. Ali ja do sad nisam imala nikavih problema, odgovara na komandu i vraća se prilikom šetnje (kada nije na povodcu), ne izlazi bez dozvole iz dvorišta čak i ukoliko su vrata odvorena, sedi pored i čeka :) Takođe za haskije/malamute kažu da su glasni, naročito noću kada zavijaju, što opet nije slučaj kod Maxa. Jedino što voli da kopa rupe i kida papuče :P Sve je to individualno od psa + dresura.

edit: možda bi mogao split da ne gušimo topic

Leela's experiencing the greatest joy a woman can feel: worshiping some low-life jerk.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...