Jump to content

Anime


Feno

Recommended Posts

Gledam Jevanđelion, tu sam oko 18 epizode, ono, više meni definitivno leži neki "westernizovaniji" stil poput Robotech, Saber Ridera, ali ovo ima neki jak simboličko-psihološki vajb koji mi je nešto totalno novo u ovakvom formatu, pa lepo razumem što ga ljudi cene toliko.

@manson @Dule_smor moram i ja na ove vaše dve "kidalice/ježilice" iz detinjstva da dodam i treću koja meni zatvara to trojstvo "kidalica/ježilica" iz detinjstva :D

 

 

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, millanče said:

Gledam Jevanđelion, tu sam oko 18 epizode, ono, više meni definitivno leži neki "westernizovaniji" stil poput Robotech, Saber Ridera, ali ovo ima neki jak simboličko-psihološki vajb koji mi je nešto totalno novo u ovakvom formatu, pa lepo razumem što ga ljudi cene toliko.

@manson @Dule_smor moram i ja na ove vaše dve "kidalice/ježilice" iz detinjstva da dodam i treću koja meni zatvara to trojstvo "kidalica/ježilica" iz detinjstva 😄

 

 

Не знам да ли се сећаш човека са надимкон Дулио, али он је писао навелико овде о Евангелиону. Ископај на форуму 🙂

  • Like +1 1
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...