Jump to content

Kasni Pocetnik


ogard

Recommended Posts

Znam da ce sada vjerovatno mnogi da me isprozivaju jer je ovo pitano hiljadu puta, zato se unaprijed izvinjavam, ali nisam mogao da nadjem konkretan odgovor.

Naime prije neki dan sam poceo po malo da igram pa me zanima na kom realm-u ima najvise nasih ljudi kako nebih igrao negjde gdje nema nikog.

Link to comment
Share on other sites

Znam da ce sada vjerovatno mnogi da me isprozivaju jer je ovo pitano hiljadu puta, zato se unaprijed izvinjavam, ali nisam mogao da nadjem konkretan odgovor.

Naime prije neki dan sam poceo po malo da igram pa me zanima na kom realm-u ima najvise nasih ljudi kako nebih igrao negjde gdje nema nikog.

Sylvanas, Frostmane...

Link to comment
Share on other sites

mada verovatno i lik koji pita da igra sa nasim ljudima ce imati isti profil kao domaci rr koji ce traziti gold i boost

zasto to mislis? pa ja bi najvise voleo da igram sa normalnima nama i da se dernjamo "drz ga levo" i tome slicno u instancama/bgovima. mislim, beskonacno+1 puta vise nego to isto da radim sa normalnim dancima recimo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Vise od 80% ljudi iz Srbije koje sam sreo u WoW-u nikada nije uradila nista pametno.Gde god krenes da igras,javljaju se Srbi iz chata sa pravim srpskim pitanjem:"Ima li Srba",trazeci gold ili sta vec.Ruku na srce,sretao sam i na Chromaggusu horde side,Frostmanu alliance side i najvise na Boulderfistu,ali jos za vreme TBC-a pro Srbe zeljne igre na visokom nivou i u PvE i PvP aspektu igre.Slovenci imaju svoj pro guild,Hrvati su se slozili i napravili par dosta dobrih guildova,Rumuni imaju dobre guildove,pa cak i Madjari za koje znam da imaju svojih par guildova na serverima koji su preplavljeni npr. Poljacima ili Cesima.Srbija NEMA niti jedan pravi guild koji moze da pogura celu stvar u Srbiji.Imamo ljude koji znaju da igraju,koji bi mogli da organizuju ekipu za takav poduhvat,ali to se nikada nece desiti.Ono sto valja u Srbiji od igraca je uglavnom razbacano po random serverima u potrazi za kvalitetnim pugom ili high team ratinga.Welcome to Serbia.

Link to comment
Share on other sites

Slovenci imaju svoj pro guild,Hrvati su se slozili i napravili par dosta dobrih guildova,Rumuni imaju dobre guildove,pa cak i Madjari za koje znam da imaju svojih par guildova na serverima koji su preplavljeni npr. Poljacima ili Cesima.Srbija NEMA niti jedan pravi guild koji moze da pogura celu stvar u Srbiji.

Ma brate i Bugari su u bcu a verovatno i sad imali svoje gildove koji su bili samo za bugare na neptulonu ranije

To su bili ljudi koji nisu znali rec engleskog njih 50 zajedno a opet su imali progres kao svaki jaci gild u to vreme

Do pre nekog vremena je bio jedan pug na sylvanasu iz trejd kanala koji je pravio svake nedelje 11 bosova run-ove skupljajuci random ljude

I sta se desilo. Dosao jednog dana Srbenda resto shaman, rolao na spirit item i posle toga uzeo i wispovao sve castere iz raida da li oce da kupe od njega item Posle cega se taj raid vise nije dogadjao/raspao se/ljudi koji su nesto znali iz njega su uzeli i napravili lepo gild 10 od ljudi koji su provereni ostali iz te grupe bez kretena i cao zdravo .

Likovi koji su vodili taj pug su bili Rumuni koji takodje engleski pricaju kao moja baba koja gleda spanske serije

Tako da Doolio izvini brate ali mislim smo mi odavno videli sta nasi ljudi sve mogu da urade u igri

Evo pomenucu i samog sebe kao primera kada je tek pocela igra. Pa ja sam uspevao da rasturim neke gildove i nateram pola ljudi da me stavi na ignor pa sam morao da menjam server na kraju jer nisam imao s'kim da igram posle igru.

E tako isto sada postoje neki klinci i ostali kreteni koji i nisu klinci koji rade to isto i koje treba stavljati na ignor da bi jednog dana naucili (da ne ulazimo sada u psihologiju gde postoje ljudi kojima sve moze lepo da se objasni, da se razumemo to postoji ali ih ima opet 10%)

Nece nikada postojati slozeni srbi na jednom mestu, to je dokazano i pokazano previse puta. Ja cu uvek biti tu ako se neka dobra akcija proba i uvek sam prvi isao na server gde je trebalo da bude neka takva akcija - sta se desilo SVAKA JE UMRLA IZ OCIGLEDNIH RAZLOGA .

Rhastalol je covek pomenuo u jednom trenutku , ako se iko vise i seca, da zeli da napravi pvp gild sa ljudima koji znaju sta rade na Stormscalu i eto sta je bilo od toga ? Pa covek je otisao da gleda svoje interese negde druge . Sto je sasvim logicna stvar i nista nemam protiv toga ali je to samo jos jedan od primera kako ce proci svaka akcija

@losmi

necemo da se svadjamo :)

Link to comment
Share on other sites

PvE guild bi u Srbiji mozda nekako i prosao,kad bi se skupilo 15 proverenih ljudi sa RuR-a,koji znaju sta i kako da urade.U tom slucaju,potreban bi bio pravi leader,da odrzi odnose i svojom harizmom podstakne ljude da daju maksimum(opet kazem da takvi ljudi u Srbiji postoje).PvP guild nema sanse da opstane ni nedelju dana,jednostavno svako gleda svoj interes a za druge ga boli jaje.Primer su guildovi sa jacih battlegrupa gde mozda ima 4-5 guildova ciji se clanovi ne gledaju popreko,odnosno koji nemaju potrebu za svadjom sa nekim iz guilda.PvP u Srbiji se svodi na to da uzmes RL frenda i kazes brate idemo na 2400 rating i udri.PvP guild bi se raspao brzo a samim tim i neki prethodni utisci steceni o nekome(sa RuR-a ili ne,nebitno je.)

Link to comment
Share on other sites

Tako da Doolio izvini brate ali mislim smo mi odavno videli sta nasi ljudi sve mogu da urade u igri

pa ne, verujem da je tako, ali to je opet generalizacija, evo ja ne mogu tako da igram npr. mislim, nije da sam u fazonu da sam kul, nego, bez obzira na dobro/lose, ne mogu tako da igram, ne znam, ne bih mogao da kuntam celu noc jer sam jadan:)

pre bih ginuo trista puta nego nesto sebicno uradio, nisam bio u guildu, ali ono, znam sebe u igrama kako se ponasam, a i u wowu sam isto tako igrao bgove i dungeone. nije mi takav mozak jednostavno, ma koliko bio naviknut na igru ili takve stvari bile uobicajene.

isto znam ortaka koji je takav (on ne igra wow, igra aion), imam jos par ortaka koji pikaju onlajn igre, ali ne znam u kom su fazonu, pa ne mogu da pricam.

da ne ulazimo sada u psihologiju gde postoje ljudi kojima sve moze lepo da se objasni, da se razumemo to postoji ali ih ima opet 10%

pa da, ali koliko je tih 10%? ne igra deset likova wow, pa je 10% jedan lik:)

ne mislim ja da bih isao okolo i pitao ljude dal su srbi, pa ako jesu, aj u gild. svuda ima debila, tako da nacionalnost nije nikakav garant ni u pozitivnom ni u negativnom smislu. ali bih sigurno mnogo vise voleo da idem sa perom i simom okolo nego sa hansom i hamletom, ako su tu negde po normalnosti.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

procenat je procenat dulio, nema veze koliko je ukupno ljudi :). mnogo je veca sansa da ces da naidjes na morona nego na normalnog coveka, pa se ne isplati cimanje

naravno, normalan srbin vs normalan stranac, izabrao bih da igram sa srbinom bez razmisljanja

Edited by Dr. Steinman
Link to comment
Share on other sites

sta wow?:)

ih, pa nisam dete lol, pikam kolko i bilo koju drugu igru, a zabavno mi je...tako da necu da brisem:)

eto, bas za ispit nisam upalio nedelju dana, pa nismo vise deca kori:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Preterujete realno sa tom srbomrznjom u igricama. Ima kretena svih nacionalnosti samo sto je logicnije da ce ti se neki srbin obratiti za gold nego neki swe jer logicno svedski jezik i ne razumete. Uostalom 50% jacine gilde uvek lezi u jednom coveku a to je raid lider a to sto srbi nisu sposobni da vode nego iz tekovina komunizma navikli da primaju naredjenja i da slusaju je druga prica :)

So when you fall to the ground,

And finally get back to reality, and no one else is around,

So tell me how does it feel to be the enemy?

Link to comment
Share on other sites

Vise od 80% ljudi iz Srbije koje sam sreo u WoW-u nikada nije uradila nista pametno.Gde god krenes da igras,javljaju se Srbi iz chata sa pravim srpskim pitanjem:"Ima li Srba",trazeci gold ili sta vec.Ruku na srce,sretao sam i na Chromaggusu horde side,Frostmanu alliance side i najvise na Boulderfistu,ali jos za vreme TBC-a pro Srbe zeljne igre na visokom nivou i u PvE i PvP aspektu igre.Slovenci imaju svoj pro guild,Hrvati su se slozili i napravili par dosta dobrih guildova,Rumuni imaju dobre guildove,pa cak i Madjari za koje znam da imaju svojih par guildova na serverima koji su preplavljeni npr. Poljacima ili Cesima.Srbija NEMA niti jedan pravi guild koji moze da pogura celu stvar u Srbiji.Imamo ljude koji znaju da igraju,koji bi mogli da organizuju ekipu za takav poduhvat,ali to se nikada nece desiti.Ono sto valja u Srbiji od igraca je uglavnom razbacano po random serverima u potrazi za kvalitetnim pugom ili high team ratinga.Welcome to Serbia.

dobro, to je vec neka druga prica (koliko sam ja shvatio temu).

normalnost moze, ali ne mora da ukljucuje zelju za omgzskilz0rz igranjem i organizacijom (wink wink nudge nudge).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ovde niko nije ni spomenuo hardcore igranje.Realno,99% nas koji na ovom topicu kenjaju,zeli da cisti svaki raid na hardcore nivou,poput FTH-a ili Paragona.To sto Nemci iz FTH-a mogu da slusaju guild leadera,brzo se adaptiraju na novonastalu situaciju,imaju *liek WHOA* odnose u guildu je sasvim druga prica,jer su oni drugacijih shvatanja i drugacije kulture od nas.Kod nas je igra tipa "igram da bi prodao,odnosno zaradio",dok bilo kome iz Zapadne Evrope ne zvoni jaje za to sto ce mu lik sa 10.5 k achi poena i full hc itemima ostati neiskoriscen kad prestane da igra.Ja sam samo rekao da mi nemamo ni guild koji ce ocistiti ICC 25 na normal modu(ili nekim heroicima).Krajnje je vreme da stavimo tacku na ovaj topic,jer ne vidim svrhu raspravljanja oko toga da smo mi Srbi neandrtalci a da su oni dosli iz 22. veka da nam prosipaju fazone iz WoW-a i uce nas da igramo,sto je dokazao i Rhastalol,svojim uspehom na Raserei battlegrupi.Ako neko,pak,odluci da napravi guild i aktivira 15 normalnih osoba sa RuR-a,koji mogu da se ponasaju kao kulturan svet(uz "jebi kevu tom mobu"na Ventrilu :) ),zelim mu svu srecu ovog sveta i to da mu guild uzme sve World's First achievemente. Smorio sam do jaja i sebe,necu vise :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...