Jump to content

Mundobasket 2010


leisure

Recommended Posts

  • Replies 568
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da je bilo regularno sudjenje (LaMonika da je vodio utakmicu npr) ne bismo se mi cimali da branimo zadnji napad nego bismo na 60sec do kraja imali +15 (realno) i mirno bismo sve priveli kraju. Neka, naplatice im Bog sve do jedne! Govna smrdljiva. I posle me pitaju sto ne volim spance i spanske izrode.

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

poprilicno sam ubedjen da ce duda ostati, ne verujem da je takav covek da tek tako napusti reprezentaciju koju je prakticno stvorio i koja ima toooliko potencijala, a kao drugo, verujem da je pun gneva, inata i zelje za osvetom da ne moze tek tako da ode :)

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto se chudite odlasku.Sto ne bi otisao?Prihvatio je odgovoran posao,napravio je dobru osnovu i moze da ode.Pritom,boli njega kurac za osvetu,vishe ga boli sto drzava nije mogla da nadje 15k evra pred prvenstvo da odu kao ljudi u Tursku.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

radomiru je plata 50k, a ne 100k i ne znam kad ce ljudi da shvate da mi ne placamo radomira iz naseg dzepa ili iz budzeta Srbije jer se svi lozhimo na fudbal,vec to rade sponzori i fss.Logicno je da se tolika lova okrece jer su u fudbalu primanja sedamstomilijardi miliona puta veca od ostalih sportova,a repka je samo devet milki zaradila od plasmana na SP.To sto je Tole jedan djubretar i ponosno se hvalio antarom kad je oterao djukica,a onda mu odjednom zasmetala njegova plata,to je druga stvar.U srbiji se nikad nece naci para za ostale sportove.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

radomiru je plata 50k, a ne 100k i ne znam kad ce ljudi da shvate da mi ne placamo radomira iz naseg dzepa ili iz budzeta Srbije jer se svi lozhimo na fudbal,vec to rade sponzori i fss.Logicno je da se tolika lova okrece jer su u fudbalu primanja sedamstomilijardi miliona puta veca od ostalih sportova,a repka je samo devet milki zaradila od plasmana na SP.To sto je Tole jedan djubretar i ponosno se hvalio antarom kad je oterao djukica,a onda mu odjednom zasmetala njegova plata,to je druga stvar.U srbiji se nikad nece naci para za ostale sportove.

pa ministarstvo sporta daje pare fss :) tako da idu nase pare u razne sportove :) i to ne bas male pare :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...