Jump to content

Diablo?


WTFitsLukaDerv

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matori Diablo osim sto ima dobru pricu,kultni je RPG i moras da ga predjes i keca i dvojku ako sebe zoves gamer-om..

Elem meni licno ne svidja jer mi je suvise prost za igru ali je do jaja da razbacis u multyplayeru sa ortacima.

Tako da obavezno predji...

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

dobar je dijablo, nema veze sa rpgom naravno, ali sjajan je, ima neverovatan magnetizam, slicno ko sto u civilizationu ostanes do osam ujutru budan jer si u fazonu 'samo jos ovaj turn', tako i ovde 'samo jos deset minuta'. nevidjena igrivost i riplejabiliti. style over substance, ali style jebe keve.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

probaj keca, pa ako bas ne mozes da se utripujes, predji slobodno na dvojku. kec je dobar uvod za dvojku, ali je premator i ima dosta nedostataka (nema trcanja recimo, ubijes se dok stignes de si krenuo).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Elem meni licno ne svidja jer mi je suvise prost za igru ali je do jaja da razbacis u multyplayeru sa ortacima.

Very easy to learn, hard to master.

Diablo kec ima mnogooo bolju i jeziviju atmosferu dok diablo 2 ima veci replejabiliti zbog dosta vise likova koje mozes da budzis na dosta vise nacina.

Da bi stvarno presao igru moras da igras sa svakim likom do hell-a barem i da shvatis kako funkcionise, i onda da krenes od prvog levela u multiju da cepas ;)

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Sounds pretty imba!:D Kako mi nema wow-a sad 15-ak Dana,dragon age me ... smorio O.o 20 puta sam preso igru i sad doso do pola,15-ak dana nisam igro,i kurac ne da mi se opet pocet :\ Witchera oblivion,ac2,gotik,fable i sve ostale RPG ( koje najvise volim) Preso 100 puta,pa nemam pametnijih stvari da radim! :D Ima li ko od vas da je igrao vise puta,ako zaglavim da me izvuce malo :\? :*

BTW! Ima li iko link za DL keca? Sa pvt trakera sa kojeg ja skidam,ima samo battle chest 2,sto mi se skida...ali ako iko zna...thnx :D

Edited by WTFitsLukaDerv

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

meni rezolucija nikad nije bila problem. u kecu mi je najveci problem sto nema trcanja i sto je town portal skup u pocetku...ubije me u pojam ono teturanje do crkve i nazad...

za dvojku (doduse za 1.12a verziju) ima neki multires patch. medjutim, problem je sto je diablo mehanicki zavistan od rezolucije. kako radi teleport? kako radi agro? vidis cudovista, ona tebe ne. i tako dalje i tako blize. ali sjajno izgleda, barem po shotovima. samo se pitam kako se pogadja foul crow misem na 1920 :)

screenshot100pi.jpg

bigresjj0.jpg

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kao i sve ostalo, besomučnim kliktanjem na random pozicije :D

I dan danas se dogovorim sa ortacima da đuskamo multi preko hamačija, skupi nas se ~5 i đulamo.

Obavezno pređi Diabla, zamisli priđe ti riba na ulici i pita jesi li ga igrao, a ti kažeš da nisi. Nemoj da dozvoliš sebi da dođeš u tu situaciju!!11

Seriously, igraj jebenu igru. :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...