Jump to content

Dubioza Kolektiv "5 do 12" download


Recommended Posts

Dobar dan!

Naime jučer je izišao novi album popularne Bosanskohercegovačke rock&reggae grupe. Kako sam primeteo postoji veliki broj fanova u Srbiji, želeo sam da postavim download za link te grupe. Naravno ja kao iz Beograda ne mogu dočekati da nam dođu u posetu tj. neku ljetnu svirku! Poslušajte i uverite se u uživanciju! Pesme koje strogo preporučujem su Domaćica(najjača reggae), Recesija i Walter!

Dubioza je besplatno izdala album tako da možete automatski skinuti ovde:

Download 5 do 12

Također s tim downloadom možete učestvovati u nagradnoj igri:

3 x Zlatnu Dubioza kolektiv VIP karticu koja će vam omogućiti ulaz na sve koncerte Dubioza kolektiva, bilo kada i bilo gdje + "5 do 12" multimedijalni CD + set DK merchandise-a: t-shirt, duksericu, bedževe...

Puno sreće!

Neke pjesme imaju na you tubu:

Domaćica meni najdraža

Link to comment
Share on other sites

interesantni su, neke stvari mega smaraju, neke su ok, u proseku onako.

Smaraju stvari oko države naravno, ali to služi za motivaciju mladih u njihovoj državi, jer ne mogu rešiti prava te pitanja korupcije.. Ali meni su zakon pogotovo reggae pjesme.. Neku noć bili su gosti na MTV..

Link to comment
Share on other sites

ja sam ih cuo na birfestu i krajnje pozitivno sam se iznenadio (buduci da nisam imao pojma ni ko su ni sta sviraju). medjutim, nisam ih slusao ovako, bas fino, ce da se provrti...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

hehe, drugar me zvao da ih slusam u bgu , bese u domu omladine ako se dobro secam, kao sto neko rece, smaraju mnogo sa politikom. Ja ih licno ne slusam, ali bilo je ok, bila je i sutka lol

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...