Jump to content

Sarac LAN Tour #1


Recommended Posts

  • Replies 223
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@dullence

brate to i jeste jedini problem , 1/2 i finale se igra BO3 . . . ali kako mi se cini najbolje je da se prvo 1. dan odgraju grupe , a 2. eliminacije . . . glupo je da se za drugi dan ostavlja samo 1/2 i finale . . .ali videcu sa gazdom do koliko ce moci da se igra tour. . . pitanje je da li ce on dozvoliti da se igra do 3-4 . . .

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

@ sleeper

ovo su bas sitni sati , ako su grupe gotove oko 21-22h , jos oko 4 sata za 1/4 , pa jos 1/2 BO3 i finale BO3 . . . mnogo je to . . .cini mi se da je najbolje da se odigra to za 2 dana , da bi bilo sigurno . . . grupe prvi dan , eliminacije drugi . ..

Edited by fuRyTEAM ' eVOLUTION

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

pa brate , ja ne znam kako tu da pomognem , samo znam koji je najjeftiniji hotel . . . . i mogu ekipe koje ostaju da odvedem do hotela , i posle da ih pokupim ispred hotela , toliko je u mojoj moci . . . meni isto niko nista nije racunao u BG-u , pa sam presao pola grada sa ortakom peske :) i na kraju nasli smo gde stanuje jedan drug , i tu prespavali :)

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

a koju igraonicu ? jedva sam izvukao i u sarcu da organizujem , mnogo mi je cimanja za 2 igraonice . A do golfa cu da odem da vidim , ali rekao bi da je NOVI PALAS jeftiniji od Golfa . . . .

ako ovaj tour lepo prodje organizovacu opet ali za vise ekipa , i tada cu 1000000% uspeti da sredim za kompove . . . sada sam kasno rekao gazdi i propalo . . .

e dullence , jel bi mogao nekako da vidis sa Savom iz HOP-a da li moze da sakupi nesto ?

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

Pa ako ocekujes da ti se tur zavrsi u 12 od toga nema nista.....a ako pravi jedan dan 12 ekipa i da das svakoj ekipa max da se namesti 15min ili ti da se zagreje to je njihova stvar sta ce rade tih 15min. tur moze da ti se zavrsi oko 3-4 ujutru pre toga ne moze....samo kasnije :-D javi se na msn dacu ti ja broj i od save i od vf-a

Link to comment
Share on other sites

to pitanje je vec bilo postavljeno . . . . ja ne znam samo kako ti planiras da se turnir odigra za 1 dan . . . ali kao sto sam ti vec rekao , koga smo mi pitali gde cemo da spavamo kad smo u bg dolazili ??? Videcu da odem do nekog od ovih jeftinijih hotela i da probam da se dogovorim . . .

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

hvala , a za HLTV ne mogu da garantujem , ucinicu sve sto mogu ;)

Pa ako ocekujes da ti se tur zavrsi u 12 od toga nema nista.....a ako pravi jedan dan 12 ekipa i da das svakoj ekipa max da se namesti 15min ili ti da se zagreje to je njihova stvar sta ce rade tih 15min. tur moze da ti se zavrsi oko 3-4 ujutru pre toga ne moze....samo kasnije :-D javi se na msn dacu ti ja broj i od save i od vf-a

prvo me adduj na msn pa cu onda da se javim :)

giphy.gif

Link to comment
Share on other sites

e batice da se javim i ja malo :) :) :) ako mozhemo pare donesemo na ruke bilo bi ok....eminds

a za turnir ja organizovao u valteru sa 12 ekipa trebalo da krene u 9 a pocelo u 11............planirano finale u 8 tako i bilo i zavrsilo se sve do 10,11 sati tako da moze sve se odradi za 1 dan bez problema :) :) :)

gisy eminds :) :) :) SVRSH!!!!!!

eMinds product

KO NEMA U GLAVI IMA NA INTERNETU

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...