Jump to content

F.E.A.R. 3


markotod91

Recommended Posts

http://www.youtube.com/watch?v=6v8o0NE2XCw&feature=player_embedded

Warn-a-brother Interactive Entertainment je pre tri dana zvanicno najavio FEAR3 za PC, PS3 i XBOX360:

Warner Bros. Interactive Entertainment je danas i zvanično najavio F.E.A.R. 3 za PS3, 360 i PC. U igri će se pojavljivati Almini sinovi, Point Man i Paxton Fettel koje će igrač moći da kontroliše. Takođe, po prvi put u serijalu tu je i co-op mod, kao i cover sistem.

Kao što se može videti u trejleru, za razvoj igre nije zadužen Monolyth Studios. Na trojci ovog puta radi Day 1 Studios koji sarađuje sa čuvenim režiserom Džonom Karpenterom (John Carpenter) i piscem Stivom Najlsom (Steve Niles) (30 Days of Night). Karpenter asistira oko režije cut-scena, dok je Najls zajedno sa Day 1 studiom zadužen za scenario.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

^

.. njah, nek naprave isti gameplay kao 1 i malo pametnije i cvrsce protivnike i to je enough for me :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Meni se ne dopada. Nista narocito. Obicna doom-acina. Mnogo slicna sa DOOM3. Isto je sve mracno i izlecu cudovista iz mracnik coskova i plafona. Isto i kao metro 2033. Meni se takve igrice ne dopadaju jer su gotovo iste jedna drugoj. Ja vise volim neke gde treba upotrebiti malo i mozak a ne samo da pucas u sve sto mrda. Eh kad bi se napravila neka igrica kao tomb rajder 3 ali sa danasnjom grafikom a da ima taj nivo smeka i taj nivo zagonetki p[rilikom prelazenja nivoa.

Evo jedan game play za FEAR3:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Takav koncept ne postoji. Verujem da ako bi se igra zavrsila recimo, unistenjem univerzuma, a takva igra da dozivi komercijalni uspeh, sledeca sezona i vec bi bio najavljen prequel ili igra ciji je koncep "what if" :)

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

A koja ti se igra dopada od FPS-ova, a u kojoj treba da upotrebiš i mozak?

sad mi je pao na pamet delta force 2 :) moj problem sa fps-ovima je sto su postali previse laki - jedini nacin da pogines je ako izletis kao muva bez glave medju 15 neprijatelja. U davno napravljenoj DF2 si ginuo bez problema, samim tim je strategija kojom si pristupao misiji morala biti prilicno dobra. primera radi fear kec je bio prilicno dobar (ako izostavimo linearnost), ali se secam da sam sve vreme setao sa 10 hilinga, i to na najtezem podesavanju. a nisam neki igrac-kanteras da lupam headshotove kao od sale, naprotiv

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

sad mi je pao na pamet delta force 2 :) moj problem sa fps-ovima je sto su postali previse laki - jedini nacin da pogines je ako izletis kao muva bez glave medju 15 neprijatelja. U davno napravljenoj DF2 si ginuo bez problema, samim tim je strategija kojom si pristupao misiji morala biti prilicno dobra. primera radi fear kec je bio prilicno dobar (ako izostavimo linearnost), ali se secam da sam sve vreme setao sa 10 hilinga, i to na najtezem podesavanju. a nisam neki igrac-kanteras da lupam headshotove kao od sale, naprotiv

Jesi li probao CoD na najtežem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...