Jump to content

samofolk.com


Recommended Posts

moram da priznam da nisam video gde su priključene ali predpostavljam da nisu nigde ... no nije to ništa čudno. em se vidi da lik nije dj nego "model" a em je to plejbek - kao ono početkom devedesetih kad u studiju bubnjar udara palicama u vazduh.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Gledam spot, ide muzika, kao, ok, standardni zvuk, šta sad, što bi ih bio toliki blam.

U tom trenutku kreće ispis ono ćurka, guska na sred ekrana, kao - aha, sad je jasno.

i izgleda kao da ima jedno 35 godina :)

Inače strofe su potpuno prekopirane iz ove pesme - http://www.youtube.com/watch?v=Ve3n5J2kMkc

Znam, pošto je to ona čuvena "oduvek sam bila gej ikona" numera :))

Link to comment
Share on other sites

onaj 'nebriga' preradi 'alors on danse' i svadja se na yt-u u komentarima sa sve izjavom 'muzika je vrhunska u oba slucaja ali su reci u mojoj pesmi mnogo bolji nego u originalu, to su mi mnogi rekli'

ko nije cuo -

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

http://www.facebook.com/bojan.savic2?sk=photos

189718_1918335482703_1371499439_2213074_1141274_n.jpg

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...