Jump to content

Wow Talks


markotod91

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zasto je Shadowmourne nebalansiran?Zato sto je legendary oruzije i kao legendary ima unikatan proc?

Atiesh je imao unikatan use efekat, Thunderfury je imao unikatan proc, Val'anyr ima unique proc.Svi ti itemi su "nebalansirani".

Opet se ljudi dele na pve i pvp frikove.Neki cak vole i oba.Docice ti pve frik u svojoj pve opremi sa shadowmourne'om, obrisace pod s' tobom.Rezultat, plakaces.

Docice pvp frik sa shadowmourne-om i 1300 resilience-a, obrisace pod s' tobom.Rezultat, plakaces opet.

Sve se na kraju svodi na to da je osobi krivo sto ovaj drugi ima nesto sto 95% ljudi nece imati.

Moj tim mejt ima shadowmourne, je l' to znaci sad da je retard?

*Edid*

Iz nekog razloga, bio je double post.

Edited by k0baya
Link to comment
Share on other sites

ne znaci generalno !

ALI

posto u poslednje vreme zivim od boostovanja ljudi koji nikad nisu presli 1500 a zele 1800 wep a imaju visak golda desi se to da oni onda onda sharuju acc na kom igramo ili ja ili kili ili ko god stigne i onda vidjam gomilu ljudi sa shadowmornom koji su stuckovani na 1700 ratingu sa 3 miliona odigranih partija a neznaju ni da hodaju kako treba sto generalno znaci da su retardirani sa mozgom

takodje mogu da navedem par primera ljudi koji igraju recimo war/holy cele dve sezone stuckovani na 1800 i kako je warior uzeo sm sa tih 1800 uzeli su 2000 pa 2200 achivment instant istog dana.

verujem da postoji i 3 vrsta ljudi a to su ovi sto su na 2200 ceo zivot i kako uzmu sm tako uzimaju r1 i gladiatore kako stignu

naravoucenije je : igrica nema jebene veze sa skilom odavno i bitno je samo koje iteme nosis to ti generalno odredjuje i rating na kome igras.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

Evo malo cu da se slozim, igrao sam sa Warriorom na Ravencrest, i uzeo 2k rating u 2v2 kao Ret, Arms, On jedva imao 500 resilienca ali je imao legendary. Jednostavno je sve umrlo sto smo dotakli. A lik prvi put uzeo da igra arenu. Sve sto mu je bilo dovoljno Charge, Hamstring, Mortal Strike, moj Stun i bladestorm kknp bye.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...