Jump to content

Igranje SC2 bete offline


Recommended Posts

First!

1. Skinete beta klijent:

http://www.fileshack.com/file.x/17193/StarCraft+2:+Wings+of+Liberty+GB+Closed+Beta+Client
2. Instalirate ga, startujete i pustite da se ispatchuje do kraja. Kada dugme "Play" bude omogućeno, zatvorite prozor na "X". 3. Skinete loader preko koga pokrećete igru i raspakujete ga u bilo koji folder:
http://filefactory.com/file/b06fg62/n/lazylaunch.7z
4. Skinete mape sa kojima radi uhakovana veštačka inteligencija kompjutera (tzv. AI) i takođe ih raspakujete bilo gde:
http://filefactory.com/file/b06fg8h/n/SCII_AI_Maps.7z
Paket sadrži samo dve mape, još njih se može naći po internetu. 5. Skinete AI fajl i raspakujete ga u Starcraft 2 folder (ako vam iskoči poruka da overwritujete fajl prilikom raspakivanja, onda radite kako treba):
http://www.filefactory.com/file/b06g2a2/n/StarCrack_AI_5.5_no_ai_cheating_.rar

Nove verzije AI-ja mogu se naći OVDE.

Kada ste sve instalirali i raspakovali, startujte launcher (LazyLaunch.exe) i odaberite neku od mapa. Igra će se pokrenuti i igraćete protiv kompjutera. Ako na početku partije ne piše da je AI aktivan, niste ga raspakovali u pravi folder.

Launcher bira vašu rasu nasumično. Ako vam se ne dopada ona koja je izabrana, idite u meni (F10) i uradite restart partije.

U slučaju da je grafika vrljava i nema senki (dešava se na starijim karticama), idite u opcije, promenite bilo koje podešavanje (recimo avatars stavite na 2D, pa Apply, pa promenite na 3D, pa Apply), vratite se u igru i onda će sve biti u redu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem... pustim igru sve lepo u chita ali strelica od misha u sc-u mi stoji u mestu... kada pomeram misha strelica stoji u mestu i ne mrda a mogu da klikcem okolo na sve samo shto je strelica nevidljiva... a ona vidljiva stoji u mestu -_-

edit:

mozda zato shto imam ps/2 tastaturu a usb2 mish? otkud znam :|

edit:

kada stavim da je igra u prozoru onda radi.. samo mi mnogo jebeno za igranje.. kako da namestim da mi radi i u full screen-u :|

Edited by TeacH

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Meni ne radi replay-i pa to ti je. Imam i cashe i mapre instalirane i uvek mi kaze ili "unable to load map" ili "some files arent available localy".

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Meni ne radi replay-i pa to ti je. Imam i cashe i mapre instalirane i uvek mi kaze ili "unable to load map" ili "some files arent available localy".

Neki cache-evi nemaju neke mape (najcesce Desert Oasis). Dodavanje mapa se izvodi tako sto se u cache folder-u napravi XY folder, a u njemu ZW folder, a zatim se u ZW folder smesti nova mapa. Pri tom su XY prvi par cifrara u nazivu mape, a ZW drugi par. Najbolje je merge-ovati CacheComplete.rar i Cache.rar.

Da li imas hack-ovani Battle.net folder?

Da bi gledao replay-eve, ne smes imati AI Base.SC2Data, vec originalni.

Radi lakseg rukovanja verzijama, najbolje je koristiti LazyLaunch2.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

@ Death Egg

Zahvaljujem na pomoci. Samo sam spojio ova dva Cashe foldera i dobio znatno veci (naravno), koji sam kasnije prekopirao gde treba i sada mi replay-i rade. Ove sve ostalo sam izgleda imao. Takodje koristim i SC2ALLin1 program koji mi znatno olakshava. Jedva cekam da pogledam replay-e [:D]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Imam problem... pustim igru sve lepo u chita ali strelica od misha u sc-u mi stoji u mestu... kada pomeram misha strelica stoji u mestu i ne mrda a mogu da klikcem okolo na sve samo shto je strelica nevidljiva... a ona vidljiva stoji u mestu -_-

edit:

mozda zato shto imam ps/2 tastaturu a usb2 mish? otkud znam :|

edit:

kada stavim da je igra u prozoru onda radi.. samo mi mnogo jebeno za igranje.. kako da namestim da mi radi i u full screen-u :|

Nije radilo zato shto su fontovi na large, kada se smanji radi.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Kad hocu da gledam replaye izbaci mi " **TEMP** One or more files which are needed to play this are not available locally. They must be downloaded first."

How to watch StarCraft 2 replays without Beta access?

Najbolje je merge-ovati CacheComplete.rar i Cache.rar.

Da bi gledao replay-eve, ne smes imati AI Base.SC2Data, vec originalni.

Radi lakseg rukovanja verzijama, najbolje je koristiti LazyLaunch2.

Edited by Death Egg
MSc
Link to comment
Share on other sites

Dao mi je Aca 10ak replaya, kopirao sam ih u Documents/Starcraft II Beta/Replays/Recent... Znaci skinuo sam client i instalirao, zatim sam odradio onaj patch do kraja... Skinuo sam battle.net folder i kopirao ga u sc2 folder i na kraju sam extractovao one casheve tamo gde vec treba u C:\Users\Toma\AppData\Local\Blizzard Entertainment\Battle.net... Da li mozda ima veze sto sam SC instalirao na D disk a ne C?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...