Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

Random whine

 

Ja JJ raise, zmijugaloma reraise. Ja call. Flop 10 10 10

Ja bet, on all in KQ. turn 5 river 10

Ispadnem sa turnira.

 

Sve je ok ali ponekad pozelim da se ovakvim likovima pojavim u sobi za bejzbolkom.

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Zabari carevi, posebno na novoj platformi, samo dodju i poklone ti pare. Dosta sam povlacio pa sam i dalje na NL10, ali od sutra/danas se ozbiljno grinda pa idemo na NL25, vec sam bockao malo tamo fishevi will be fishevi, samo su regovi dosta bolji od ovih sa NL10. Turniri no comment, field maloumnika necu da se smirim dok ne zabodem 2000 i 2500 GTD prva mesta, do sada su mi za dlaku izmakla. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ispao cetvrti na nekom satelitu za Balkan Tour Open 330e 30kGTD  ili sta li vec , kakve gluposti one turbine , gradis stek 3-4h da bi na kraju u poslednjih 4 ( prva dva mesta ticketi ) se sve svelo na push or fold, iako nisam ni znao da li cu da odem ako uzmem tiket smorio sam se neverovatno kada sam ispao od fisha koji zove lagano AI sa 57o na pocetku finalnog sa 80BB ... sva sreca lepo sam ga prokleo pa naravno nije uzeo ticket 

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Krenuo sam italijane veceras.

Stavio sam sam samo 38e koliko mi je ostalo na kartici. Rekoh da probam do sutra dok ne stavim full bankroll.

Krenuo sam NL10 u 1:40 (local time) , sada je 2:40.

Trenutno sam na 78e. Igram na tri stola, cetiri mi je previse guzve za sada, davno nisam igrao poker i ne mogu lepo da ispratim svaki sto. 

Samo lagano igram 6seated, bez full allina osim ako nisam nuts ili protiv vec "procitanih" vuna. Za 1h sam obelezio 3 coveka koji poklanjaju novac.

 

Igracu jos jedno 3h pa cu napisati kako ide.

 

update2: Stao sam na 96e , bio sam na 110, opala koncentracija i krenuo sam gluposti da pratim, treba iskulirati malo i povecati broj stolova.

 

Koji software koristite za pracenje igre?

Edited by biss
Link to comment
Share on other sites

Ne moze nista da se koristi za italijane... Radio je HEM na starom softveru neko vreme, uz dodatni program, ali je bio bas bagovit. Inace koristim HEM2, probao sam i PT4, dosta su slicni, kako kome odgovara kapiram.

I jos jedna stvar, bankroll management, suludo je igrati neki limit sa 4BI (suludo je i sa 10. :)) Takodje, probaj da ne gledas u cashier dok ne zavrsis sesiju, neverovatno lose utice na igru. Gl! :)

Sto se mene tice, novembar bolje da nije ni postojao, a u decembru sam za sada bas malo igrao, nije bilo vremena...

Edited by Green
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...