Jump to content

Poker


FATA

Recommended Posts

prvo, ne znam ni zasto se obazirem na lika koji bolesnog nosebleed cash game igraca ocenjuje po jednom (1) turniru...i da je 10, to je potpuno druga stvar...ali ne znam ni zasto trosim reci...

sto se tvog pitanja tice, kad vec pominjes dwana, isildur ga je oprao u heads up duelu za oko 4.2 miliona dolara...samo je za ivey-a rekao da je najbolji igrac protiv koga je igrao i protiv njega je imao najveci gubitak u holdemu, koliko ja znam...po cemu ga rangiram? po rezultatima pod 1, naravno, mislim da je najveci deo para izgubio u omahi, uz onu situaciju protiv one trojice koji su sharovali informacije sakupljane na preko 30000 ruku...lik je bolesno agresivan, konstantno te dovodi u prezajebane situacije...a to su reci npr. patrika antoniusa...

kad sam rekao da je nikakav mislio sam na turnire :D

Link to comment
Share on other sites

igram sad na ftpu turnir 6k guaranteed. i na stolu je u 110 ruku do sad bilo dva KKKK, i jedan JJJJ. 3 quadsa jbtemish.

edit: josh jedan. cetiri petice. Isuse

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Cekam sinoc Chikago - Miami na sportklubu i gledam malo poker after dark. Doveli nekog novog komentatora mamlaza sramota me da ga slusam. Ne zna osnovne pojmove pokera. Izjavio je nesto tipa "Negranu ima jako dobru taktiku da limpuje pre flopa , to znaci da ulozi odredjenu sumu para kako bi zastrasio protivnike i to mu vrlo cesto uspeva". Ili kada je Negranu bio na small blindu i samo doplatio a Helmut sa 6 4 off na big blindu a komentator kaze "Helmut ne moze ovo nikako da plati" . A na ekranu pise da je on big blind. I Helmut chekuje ovaj kaze "platio je". Gde nalaze takve pacijente

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

ako ima nekog aktivnog na full tilt pokeru, zamolio bih ga da mi transferuje 2$ (opklada je u pitanju, freerollovi su im ocajni, a ne mogu nikako da depozitujem toliko)...nije problem nekom aktivnom igracu nadam se

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Banujte mozgonju plz.

Aj da ti objasnim kao da si mali zatupljeni bratoric , posto ocigledno ne funkcionises na normalnim talasnim duzinama.

Prvo si se uvredio na bezazlen troll i krenuo da hejtujes i prozivas direktno bez pardona, za sta treba da dobijes hladjenje par dana.

Objasnio si da ti trebaju 2$ za (lol)opkladu, a citam tvoje postove i glumis mi velikog poznavaoca texas hold em pokera i prodajes muda za bubrege..

Da stvarno imas neko elementarno poznavanje pokera postojale opcija za tvoja 2( DVA ) dolara:

Prva opcija je da si u tim "vodama" i da vec imas ljude oko sobe koje bi mogao da izmolis za tvoja dva dolarcica da se ne bi blamirao na forumu.

Druga opcija je da ne igras vise poker, makar i za ta DVA dolara.

Link to comment
Share on other sites

ti si zakljucio koliko je moje elementarno poznavanje pokera na osnovu toga sto pitam nekog kome to nije problem da mi transferuje 2$ da bih pokusao challenge sa pravljenjem nekog normalnijeg bankrolla. planiram da uradim depozit tek pocetkom jula gde bih pokusao nesto ozbiljnije da uradim, ako vec moram PAKSAU da iznosim neke detalje nebitne, a do tad ovo bi cisto bio pokusaj, koji ukljucuje opkladu sa jednim drugarom.

ove dve opcije su ti izvanredne, bas si smekerski to odradio, swe pohwale

ne glumi ludilo i odjebi od mene

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

evo ti 2$ za keks! HAE!

edit: tek sad vidim,

Birthday:

July 31, 1992

izvini vlado [;)]

pa ti si totalni smeker

realno ovo "dajte mi 2$ treba mi za opkladu" je na nivou "brate daj 100 dinari osto sam bez gorivo"

pa ne brate, oni koji su upuceni u ovo sto hocu da uradim znaju da nije tako i da ne prosim...

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...