Jump to content

3D Cafe Open Season 2 powered by WolfyCom


DuHast

Recommended Posts

  • Replies 372
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Opsti utisak o turniru je jako dobar, medjutim ne mogu da ne iznesem i propuste....

Prosto ne mogu da verujem da nije mogao da se skine mouse fix i ako je u promotivnom postu pisalo da ekipa pre meca naznaci da ko od njenih pojedinaca igra sa i bez. Organizatori koji su ruku na srce u svim ostalim segmentima bili jako korektni i dobro obavljali svoj posao su nam dali odgovor "ne moze da se skine mouse fix i svima su isti uslovi"

Ako uzmemo u obzir da mouse fix utice na sensitivity, kao i komanda sensitivity u samoj igrici, to je onda isto kao kad bi rekli svi igrate na sensu 2 i svima su isti uslovi. Navodno gazda igraonice nije hteo da iskljuci deepfreeze i nije mogao da se promeni reg key za mouse fix... u svakom slucaju to ide na dushu orge ko kod da je kriv.

Mi nismo trazili posebne uslove (visinu stola, cesalicu za yaya ili bilo sta drugo) vec samo elementrarne, fundamentalne uslove za igru, tako da je 4 od 5 nasih igraca bilo prakticno hendikepirano.

U svakom slucaju gg, posebno ekipama iz nase grupe najpre sMk, Kragujevcu i Jagodini na fer igri i korektnom ponashanju.

Da li je igra bez mouse fixa lame ili no skill, ne znam, ali mi smo jednostavno navikli na to i trebalo je obezbediti tu mogucnost.

pozz.

KDS

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...