Jump to content

Izgubljena licna karta


Recommended Posts

Ko sto ime kaze, izgubih novcanik sinoc, sa sve karticama, licnom, vozackom i parama, pa sad moram da prodjem opet kroz predivni proces vadjenja licne karte. Vec sam izvadio onu novu, biometrijsku, pa me zanima kakav je proces za ponovno vadjenje? Jel isto ko pre? Dodjes pre svitanja sa gomilom dokumentacije, cekas da uzmes broj i slicno ili je malo laksa procedura jer je jelte to nova tehnologija? Znam da treba nekakva izjava o tome da se uzme, ali ne znam nista dalje... Pa ako neko ima licnog iskustva sa tim, plox hlp.

Link to comment
Share on other sites

- Несталу личну карту надлежни орган решењем проглашава неважећом, лице чија је лична карта проглашена неважећом дужно је да то огласи у ''Службеном гласнику Републике Србије'' о свом трошку, а надлежни орган издаће личну карту након што утврди да је нестала лична карта проглашена неважећом.

Ovo je ono sto me je zanimalo - nije ista procedura za ponovno vadjenje biometrijske licne karte. Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Znam bre, vadio sam novu licnu, znam kako ide, nego poenta je da nije isti postupak kad se vadi prvi put i kad se ponovo vadi, pa me zanima ako je neko izgubio novu kako tacno ide. Na sajtu pise samo da podignem izjavu u Sluzbenom glasniku, mada ne verujem da je tako lako.

dobro, dobro, izvini.

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ja kad sam vadio izgubljenu licnu kartu nigde nisam nikoga obavestio platio sluzbeni g lasnik :)to je bilo za staru licnu ne vidim zasto ne bi bilo i za novu :D samo odes tamo dobijes papir tu napises gde si i kako si izgubio licnu kartu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

ja znam da je za staru LK bila ista procedura kao za prvo vadjenje, samo shto si tamo na onom formularu morao popunish shtasijebenouradiosastaromlichnomkartom rubriku. ista se taksa placala, isto se donosile fotografije, u istom redu se chekalo.

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

ja sam izgubio licnu, vadio sam novu biometrijsku, boleo ih je kurac sto sam izgubio staru, kakav sluzbeni glas javnosti, kakvi bakraci, i onda su mi nakon 6 meseci "nasli" licnu kartu i novcanik i sve i sad imam dve licne. FUCKING NIGGAZ STOLE MY 200 RSD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

na mojoj novoj licnoj pise adresa.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

ako nemaš čip, onda bi trebalo da piše, ako se ne varam.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Ko sto ime kaze, izgubih novcanik sinoc, sa sve karticama, licnom, vozackom i parama, pa sad moram da prodjem opet kroz predivni proces vadjenja licne karte. Vec sam izvadio onu novu, biometrijsku, pa me zanima kakav je proces za ponovno vadjenje? Jel isto ko pre? Dodjes pre svitanja sa gomilom dokumentacije, cekas da uzmes broj i slicno ili je malo laksa procedura jer je jelte to nova tehnologija? Znam da treba nekakva izjava o tome da se uzme, ali ne znam nista dalje... Pa ako neko ima licnog iskustva sa tim, plox hlp.

S obzirom kakva je situacija u Srbiji,moraces iznova da prodjes kroz terrorr.... Gud lak maj frend

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

[roflmao]

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...