Jump to content

Electronic Motion - Powered by Netplus


konfuzni

Recommended Posts

  • Replies 415
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ufff napokon da i ja napisem nesto sa svog acca...

Hvala

Veci - sto nam je omogucio da organizujemo turnir

Sweepu, Gojku, c0nfu - sto su masine radile odlicno i sto je sve islo 5x bolje nego sto sam ocekivao

Distru - sto je bio debeo kao i standardno

ekipi Electronic Motion - sto su bili tu kad god je zatrebalo

Totzketu, Djembi i Macku - sto su pomogli u svemu sto se pomoglo moci

Makedoncima, Bosancima, Crnogorcima, Bugarima - sto su svojim prisustvom uvelicali ovaj dogadjaj

Svim nasim ekipama iz Beograda, Novog Sada, Nisa, Vrbasa, Kragujevca, Krusevca, Cacka, Panceva, Sapca, Uzica, Zvecana, Subotice itd. sto su dosli da odigraju turnir ...

Izvinjenje dugujem ekipama 4GL, PlayMore, DPS i eu4ia sto nisu mogli da zavrse turnir u 'normalnoj' atmosferi zbog mojih problema sa Ministarstvom unutrasnjih poslova.

Koliko sam uspeo da ispratim, nijedan krah kompjutera nije uticao na rezultat nekog meca, tako da je sa te strane sve bilo ok...

Kasnjenje sa demoima se moglo izbeci, ali nisu mogli svi kao ja da spavaju 9h za 3 dana...

Kasnjenje sa HLTVom nije se moglo izbeci, nesporazum sa ljudima iz blank organizacije...

Jos jednom da cestitam svim ekipama na ucescu i postignutim rezultatima.

Sad odo opet da spavam ;) Poz svima i hvala na lepim recima!

P.S. CoreY&elle - hvala carevi, sto ste bili/igrali, sto ste cistili ove teme koliko ste mogli i omogucili da ovo stoji ovde ;)

Edited by DuHast

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Ufff napokon da i ja napisem nesto sa svog acca...

Hvala

Veci - sto nam je omogucio da organizujemo turnir

Sweepu, Gojku, c0nfu - sto su masine radile odlicno i sto je sve islo 5x bolje nego sto sam ocekivao

Distru - sto je bio debeo kao i standardno

ekipi Electronic Motion - sto su bili tu kad god je zatrebalo

Totzketu, Djembi i Macku - sto su pomogli u svemu sto se pomoglo moci

Makedoncima, Bosancima, Crnogorcima, Bugarima - sto su svojim prisustvom uvelicali ovaj dogadjaj

Svim nasim ekipama iz Beograda, Novog Sada, Nisa, Vrbasa, Kragujevca, Krusevca, Cacka, Panceva, Sapca, Uzica, Zvecana, Subotice itd. sto su dosli da odigraju turnir ...

Izvinjenje dugujem ekipama 4GL, PlayMore, DPS i eu4ia sto nisu mogli da zavrse turnir u 'normalnoj' atmosferi zbog mojih problema sa Ministarstvom unutrasnjih poslova.

Koliko sam uspeo da ispratim, nijedan krah kompjutera nije uticao na rezultat nekog meca, tako da je sa te strane sve bilo ok...

Kasnjenje sa demoima se moglo izbeci, ali nisu mogli svi kao ja da spavaju 9h za 3 dana...

Kasnjenje sa HLTVom nije se moglo izbeci, nesporazum sa ljudima iz blank organizacije...

Jos jednom da cestitam svim ekipama na ucescu i postignutim rezultatima.

Sad odo opet da spavam ;) Poz svima i hvala na lepim recima!

P.S. CoreY&elle - hvala carevi, sto ste bili/igrali, sto ste cistili ove teme koliko ste mogli i omogucili da ovo stoji ovde ;)

DU za precednika ?

THC LA FAMILIA~!

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je da je sve proslo kako treba :)

Du tebi i Distru i celoj ekipi svaka cast odusevili ste me :)

Nema sta da se zahvaljujes :P

Zao mi je samo sto phobia nije osvojila,posto sam ih ja dovezao mislio sam da ce to da utice na njih al slaba vajda :)

Hahhaahahah :) Nisi dovezao celu phobiu , neki iz phobie su bili kod Du-a :PpPp Verovatno je zato :))

Ima vremena :D

Jos jednom GG svim ekipama , vidimo se ^^

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...