Jump to content

Topola LAN Tournament 2009


abaRth

Recommended Posts

  • Replies 485
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mislim da to nije jagodinski vf, elem, u svakom slucaju je neki bogalj pravio grupe, stavio je BB ue i veritas u jednu grupu, a u ostale po 2 ili 3 low seed. Razumem ja da se prepucavaju veritaj i ue pa je tu neka fora, ali je bb svakako trebao da bude u nekoj drugoj grupi. Kod nas u grupi su 3 low seed ekipe, mislim da totalno nije odradjeno kako treba.

My 2 cents.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

ovako bekilla je pravio grupe mi smo mu pomogli tj ekipa TG... ako nekome smeta nek pravi turnir sam i ajde malo manje kenjajte na forumu... a za vF nismo znali da ce da dodju i trebala je skroz druga ekipa da upadne,ali mozda cemo da izmenimo i to ne zavisi od mene nego od bekille...nemoj te odma da smarate sto ovo sto ono imate sve lepo napisano pa gledajte ako ocete ako ne sta da vam kazem... a tebi elle ako su retardirane drupe idi pogledaj se u ogledalo,a dzone za pismene pise da se igra u 2 igraone.... dovoljno... ja se nadam da ce lepo da prodje tur sto je jova organizovao......pozzz

Link to comment
Share on other sites

ovako bekilla je pravio grupe mi smo mu pomogli tj ekipa TG... ako nekome smeta nek pravi turnir sam i ajde malo manje kenjajte na forumu... a za vF nismo znali da ce da dodju i trebala je skroz druga ekipa da upadne,ali mozda cemo da izmenimo i to ne zavisi od mene nego od bekille...nemoj te odma da smarate sto ovo sto ono imate sve lepo napisano pa gledajte ako ocete ako ne sta da vam kazem... a tebi elle ako su retardirane drupe idi pogledaj se u ogledalo,a dzone za pismene pise da se igra u 2 igraone.... dovoljno... ja se nadam da ce lepo da prodje tur sto je jova organizovao......pozzz

Grupe ste napravil tako da bi proshla ekipa TG.....al nmvz ;)

Link to comment
Share on other sites

Nerazumem sta vam nije jasno oko grupa? Odredjeni su nosioci grupa a ostali su izvlaceni iz sesira.Kako je ispalo tako je a to oko namestanja nemoj da izmisljas videces kad dodjes jacinu ostalih ekipa.Jos jednom molim ne mracite ovde nemoj da ste smesni hvala

A sta ste vi ocekivali? Okacili ste ovde, morate i kritike da dobijete za sve sto niste kako treba odradili.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

I am MANAGER of the kGk!!!!So please for RESPECT :) Deca osvajaju TURNIR!!!Kobrica <3 Lazio :)

M1m1.5bRo <3 Lazio SVE JE PARE BACIO [:)][:)]

I am MANAGER of the kGk!!!!So please for RESPECT :) Deca osvajaju TURNIR!!!Kobrica <3 Lazio :)

M1m1.5bRo <3 Lazio SVE JE PARE BACIO [:)][:)]

Edited by Mimikg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...