Jump to content

Electronic Motion - powered by Netplus - Pitanja i komentari


DuHast

Recommended Posts

Do 03.08. bice izbacene satnice i raspored. 15.08. ce biti objavljene informacije za dinarski i devizni racun radi uplate ucesca. Prijave ce trajati do 28.08. kada ce biti izvucene grupe.

Ekipama nece biti dozvoljeno da koriste svoje racunare i monitore. Ostala racunarska oprema je dozvoljena (potrebna za gaming).

Pitanja? Komentari? Slusam vas, odgovaram najkasnije na kraju dana kada ste postavili pitanje.

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 139
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

moze nekako da se namesti 4:3 na tim monitorima ?

Ne. Ima varijanta da shrinkujesh kompletan CS, kao neki window da izgleda. Tada moze 4x3, samo sto onda ne igras na 22'' nego na nekih 17'' ili 18''. Svima isto. To je to. Iskreno, znam da ce ovo odbiti odredjene ljude, ali situacija je takva kakva je. Ja imam kuci 22, moze 4:3, ali ne koristim opciju. Navikao sam se za 2 dana na ovaj wide rezim.

P.S. Okreni me na mob, pokusao sam da dodjem do tvog, ali mi nisu odgovarali na poruke :)

Du : "Evo ga Pajser na sredini... Snajper..."

freak : "A je l' ima pajser ili snajper?"

Link to comment
Share on other sites

Boki koliko sam citao imate dva propusta u ogranizaciji....( skidanje i ubacivanje drajvera ti je obavezna opcija kod igraca jer svako igra onako kako je naucio , a jedan od ciljeva turnira je da ugodi svima ako moze zar nije tako? ) druga greska je ( sto ventrilo , i teamspeak nece biti omoguceni zato sto bio si i sam na turniru pre nedelju dana i video si na sta to lici kada se deru 15 protivnickih igraca pored tebe ne cujes sebe dok trcis , dok ventrilo otklanja taj problem )

Zelim vam srecu sa turnirom super izgleda sve ovo samo napred , ako uspem da nadjem neku ozbiljniju ekipu do tada vidimo se tamo !! :)

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...