Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

ovo je dokaz da plaćaju preglede na youtube-u, ne znam da li sam pisao o tome ovde, al' ajd opet

 

ranije (mislim pre 15-20 god) - puknu ozbiljan keš za spot, tipa 15.000 MARAKA, i to je to

sada u doba interneta i bolje tehnologije - spot 1000-2000 evra, par miliona pregleda na youtube - 3000 evra, ukupan trošak opet dobar

 

naravno lupio sam cifre okrivrno ali u principu to je sistem

Edited by togFU
Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, togFU said:

ovo je dokaz da plaćaju preglede na youtube-u, ne znam da li sam pisao o tome ovde, al' ajd opet

ranije (mislim pre 15-20 god) - puknu ozbiljan keš za spot, tipa 15.000 MARAKA, i to je to

sada u doba interneta i bolje tehnologije - spot 1000-2000 evra, par miliona pregleda na youtube - 3000 evra, ukupan trošak opet dobar

naravno lupio sam cifre okrivrno ali u principu to je sistem

To je stara "javna tajna", da plaćaju za spotove, ali me zanima razlog osim "e imam milionče na spotu". Ideja tih pesama je valjda da postanu popularne tj. da se zavrte, da ih ljudi slušaju pa onda traže da Tijana Đurić dođe u Nachtwerk da cepa. Vidim mogućnost da se malo "zavrti buzz" sa "Tijana Đurić stigla do milion pregleda za 24h" pa su svi kao "uf ček da vidim šta je to" pa se "navuku na pesmu". Ili sam otišao predaleko i prosto samo nabiju preglede i kao "vidi koliko sam popularna".

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Lucky said:

To je stara "javna tajna", da plaćaju za spotove, ali me zanima razlog osim "e imam milionče na spotu". Ideja tih pesama je valjda da postanu popularne tj. da se zavrte, da ih ljudi slušaju pa onda traže da Tijana Đurić dođe u Nachtwerk da cepa. Vidim mogućnost da se malo "zavrti buzz" sa "Tijana Đurić stigla do milion pregleda za 24h" pa su svi kao "uf ček da vidim šta je to" pa se "navuku na pesmu". Ili sam otišao predaleko i prosto samo nabiju preglede i kao "vidi koliko sam popularna".

Tako sam i ja mislio, dok nisam video da mi klinci gledaju nekog  domaceg retarda gejmera, a kada sam video koliko ima sabskrajbera oduzeo sam se.. posle toga je usledila zabrana gledanja tog "mamu mu jebem nenormalnu" kretena i svih slicnih.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, rejven said:

hvala istoče

yes! neko je skapirao foru! (čak sam hteo da dodam i nešto na fazon "pisao sam o tome na svom blogu" al bi bilo suviše obvious)
 

@Lucky ima i fora koju sam slučajno saznao pre neki dan - radio stanice koje žele da imaju "za svakog ponešto", uzimaju u obzir i ove retarde, pa kad vide da to nešto ima 4 miliona pregleda onda ubace i to kao "ovo vole mladi"... i eto ti kako će pesma da "krene da se vrti" ... tuga

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...