Jump to content

moj potpis je dobio smisao


Recommended Posts

Šid je nadelko čuven po vizionarima [:D] Mada je on iz sela pored [:D]

Inače, rekao bih da je lik blago poremećen.

https://www.facebook.com/milan.zoranovic.12?fref=ts

http://ask.fm/MilanMikyZoranovic

http://www.youtube.com/watch?v=xaZaOCPGGQ4

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Па и ја сам више у фазону рибо шта радиш, а не ђусу шта радиш:) Мислим лол, ако ћемо по јадности, ђус побеђује са ким год да га ставиш у рачуницу, троловао или не:) Мислим, троловање је оправдање донекле, рецимо ја не бих могао да тролујем ко ђус ЈЕР НИСАМ ЈАДАН:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

A što si u fazonu "ribo šta radiš?" Mislim, još jedna od 200 riba iz Srbije kojima je neko platio da snime nešto kako bi se mogle nazvati "pevaljkom" i to je to, mene lično to ne pogađa ni 2%. Sad jedino ako si u fazonu "ribo šta radiš, vrh si riba, idi budi model ili tako neki kurac", onda se slažemo :)

Link to comment
Share on other sites

A što si u fazonu "ribo šta radiš?" Mislim, još jedna od 200 riba iz Srbije kojima je neko platio da snime nešto kako bi se mogle nazvati "pevaljkom" i to je to, mene lično to ne pogađa ni 2%. Sad jedino ako si u fazonu "ribo šta radiš, vrh si riba, idi budi model ili tako neki kurac", onda se slažemo :)

Ма јок, ништа толико аналитички, него, не знам, да видим марамицу за нос у дуету са ђусом, рекао бих ''марамице, шта радиш''. Пошто ђус иде у бесконачност по ђусости, било каква анализа другог субјекта је сувишна, једначина се увек завршава са ''икс ипсилоне, шта радиш'', ако је други лик ђус:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

lol, nekako mi promaklo to viđenje cele priče, iako je očigledno. Možda mi je promaklo jer je ovde više đus sa njom, nego ona sa đusom, da tako kažem. Mislim, trip mi je da on njoj gostuje, jer ovo nije njegov fazon jelte. i roflmao za maramicu :)

inače, našao sam ovo na yt, postaću fan!

http://www.youtube.com/watch?v=1Qq6C96Ho5E

Link to comment
Share on other sites

?

E moja jelena kostov ...

a ko je ista bolje i ocekivao od doticne i ostalih generickih pevaljki koje stancuje iskompleksirani harmonikas...

nisam nikad gotivio djusa, ali je, koliko znam, radio rep koji je bio prilicno postovan...

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

a ko je ista bolje i ocekivao od doticne i ostalih generickih pevaljki koje stancuje iskompleksirani harmonikas...

nisam nikad gotivio djusa, ali je, koliko znam, radio rep koji je bio prilicno postovan...

Ето, узмимо да је унисоно поштован нпр. То је било фазон кад је био у средњој:)

Он је овакав каквим га ''сви знамо'' фазон петнаестак година, тако да је та прича депласирана. Није 2011. снимао песму са гангстарзима, па сад као да будем у фазону ђус стаахп.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Duljo, zamisli da tvoj trenutni potpis dobije smisao [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ето, узмимо да је унисоно поштован нпр. То је било фазон кад је био у средњој:)

Он је овакав каквим га ''сви знамо'' фазон петнаестак година, тако да је та прича депласирана. Није 2011. снимао песму са гангстарзима, па сад као да будем у фазону ђус стаахп.

opet mislim da ovaj 'korak u karijeri' nije bio preterano ocekivan :) mislim da se ipak ovim potezom srozao prenisko

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Па јел био у фарми, јел био по грандовим емисијама, јел правио нешто с оном Миленом Ћеранић или ким беше... А реално, и без свега тога, само га видиш и чујеш пет секунди и доста ти је:)

Duljo, zamisli da tvoj trenutni potpis dobije smisao [:D]

мммммм

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne da je bio bas 'postovan reper' vec da je svojevremeno umeo i da uradi rep koji je bio smatran relativno kvalitetnim, a to je vec tacna cinjenica cini mi se...a sama ta cinjenica mi je dovoljna da bacim peglu kada pomislim na ovu poslednju pesmu...a opet kazem da ga i ja oduvek nisam podnosio, pogotovo kad slusam neki njegov intervju ili slicno, vec nakon pete sekunde ne mogu da izdrzim

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...