Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kobrica pravda :D 2005 se zalio na fp zato sto kasne a organizatori im rekli da igraju za pola sata a ne 15min... HMMMMMMMMMMMMMMMM vas sto se zalite itd... treba obristati sa stima :D a macu posle nalupati :D

sale ti taj WCG nisi igrao niti znash sta je bilo zato cuti !!! jedes tu govna kao baba ratluk !!! a zeky ziv i zdraw je ovde i moze da kaze ko ih je diskvalifikvao i zbog cega !!! licno on ih je diskvalifikovao i rekao sta mi izigravaju magarce da kasne 2 sata i zbog njih ceo turnir i da dodju necu da ih pustim da igraju !!! sto je normalno !!!

WCG 2007 sam bio sudija... Cini mi se... A mozda smo nev i frks i ja imali neku ekipu koja je ispala po grupama... Radi se 2008 i zalio sam se. A onda sam mu rekao da ide u p.m. jer ne zelim da neko ko u sred meca ima zelju za sexualnim odnosima sa blizim clanovima moje porodice dolazi posle da mi pruza ruku. A Bogdan kada mi je prisao i krenuo da prica samo sam mu rekao 'Nemoj' i on je rekao OK. Nisi mi rekao, imas li advokatsku licencu? Potreban mi je pravni zastupnik.

bogdanova majka je advokat pa se dogovori !!! mene boli uvo za to nisam bio u toj prici ali ako se vec zalis stalno da treba da bude pravila nemoj onda da pravis probleme kad ih neko drugi trazi a ti ih krshis pod ti mislim na ekipu u kojoj igras !!! pozdraw

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

jbg gavra je zajeban reprezentativac evo sada mi je ta scena u glavi i placem od smeha , koji bes je izbacio iz sebe u tom trenutku hahha

ali ono je nemoguce,znas koji problemi sa pucanjem :)

ali posle bizicu,nista ne govoris jebote ja,a :) ?

1:37amAleksandar:

i ja sam se zajubio

ali sam popusio kurac :p

1:37amStefan

e jbg :/

1:37amAleksandar

rsmo ::)

ali nije bitnoooo

:P

1:38amStefan

opushteno, chekaj da milki raskine sa devojkom

pa smuvaj njega

1:39amAleksandar

hahahhahahhahahhahaa

1:39amStefan

ALI ONAKO LAGANO

nemoj puno da razmishljash samo

Link to comment
Share on other sites

Anonimna kozu ima meku kao svila. Pored mene slatko dise lepa kao himna. Njena kosa rascesljana pala mi na grudi i da gori ceo grad necu da je budim!

ti si retard najveci na svetu...omg..nabedjeni cs player..:Ss...ne spamuj debilu!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...