Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

Cao svima, upravo sam stigao kuci pa da rezimiram utiske sa turnira...

Za pochetak Mimi da me ne shvatish pogresnho, hvala na dobroj volji shto si nam nashao hotel posle 4h...

20:00 izvodimo Mimija napolje, pitamo ga da li mozhemo da zamenimo igracha poshto je jednom nashem loshe, ostao je u hotelu dechko, povraca i da nam igra Boban koji je ispao sa mith-om, i Mimi to dozvoljava... 24:00 treba da pochnemo mech, lik iz NORDIC-a --> Du Hast pochinje da pricha o postnignutim nepravilnostima, i nece da igra u sluchaju da nama igra Boban. Jedini se u njihovoj ekipi zhalio, i jedini je koji nije hteo da dopusti da igra Boban, 4 lika iz njegove ekipe su dopustila, samo se on inatio. Rekao je da ce pustiti draw win ako on bude igrao... Da budem realan, da sam u njegovoj situaciji, da ne vidim dalje od 1metra, i da necu da budem upoznat sa situacijom, postupio bi isto kao on, ali situacija je bila ovakva... Boban koji je ostao bez dinara da igra, njegovi iz mith-a su otishli pre 4h kuci, odjednom saznaje da je to protiv "pravila" turnira... Pravila turnira pod 1 NISU NIGDE OBJAVLJENA, a pod 2 SAM TAJ ORGANIZATOR JE IGRAO ZA 2 EKIPE. Mimi odjednom govori kako se ne seca da je odobrio Bobanu da igra, i ne zna vishe kako da se izvuche... Ostala 2 organizatora su rekli da smo mi u pravu, i da bi samo trebali da sednemo da igramo, ali je Mimi previshe bio pristrasan prema Du Hastu ;) Sva ta farsa je trajala 2,3h dok konachno nismo nashli jednog dechka koji uopshte nije igrao turnir. Svaka chast Distru, jer je on jedini bio razuman u tom NORDIC-u, o Du Hastu nemam adekvatnu rech da objasnim ovo ponashanje, ostala 3 igracha su bila relativno neutralna... Mimi dobar si dechko, shvatam da ti je ovo prvi turnir da organizujesh, ali ovo shto si uradio je bio krajnji bezubrazluk...

Ako nishta, neka bar sMk osvoji ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Cao svima, upravo sam stigao kuci pa da rezimiram utiske sa turnira...

Za pochetak Mimi da me ne shvatish pogresnho, hvala na dobroj volji shto si nam nashao hotel posle 4h...

20:00 izvodimo Mimija napolje, pitamo ga da li mozhemo da zamenimo igracha poshto je jednom nashem loshe, ostao je u hotelu dechko, povraca i da nam igra Boban koji je ispao sa mith-om, i Mimi to dozvoljava... 24:00 treba da pochnemo mech, lik iz NORDIC-a --> Du Hast pochinje da pricha o postnignutim nepravilnostima, i nece da igra u sluchaju da nama igra Boban. Jedini se u njihovoj ekipi zhalio, i jedini je koji nije hteo da dopusti da igra Boban, 4 lika iz njegove ekipe su dopustila, samo se on inatio. Rekao je da ce pustiti draw win ako on bude igrao... Da budem realan, da sam u njegovoj situaciji, da ne vidim dalje od 1metra, i da necu da budem upoznat sa situacijom, postupio bi isto kao on, ali situacija je bila ovakva... Boban koji je ostao bez dinara da igra, njegovi iz mith-a su otishli pre 4h kuci, odjednom saznaje da je to protiv "pravila" turnira... Pravila turnira pod 1 NISU NIGDE OBJAVLJENA, a pod 2 SAM TAJ ORGANIZATOR JE IGRAO ZA 2 EKIPE. Mimi odjednom govori kako se ne seca da je odobrio Bobanu da igra, i ne zna vishe kako da se izvuche... Ostala 2 organizatora su rekli da smo mi u pravu, i da bi samo trebali da sednemo da igramo, ali je Mimi previshe bio pristrasan prema Du Hastu ;) Sva ta farsa je trajala 2,3h dok konachno nismo nashli jednog dechka koji uopshte nije igrao turnir. Svaka chast Distru, jer je on jedini bio razuman u tom NORDIC-u, o Du Hastu nemam adekvatnu rech da objasnim ovo ponashanje, ostala 3 igracha su bila relativno neutralna... Mimi dobar si dechko, shvatam da ti je ovo prvi turnir da organizujesh, ali ovo shto si uradio je bio krajnji bezubrazluk...

Ako nishta, neka bar sMk osvoji ;)

PRVA stvar koju si slagao je bila da SE NE SECAM,a REKAO SAM DA SE SECAM i da sam rekao DA.DRUGA STVAR.kad smo bili sami za KOMPOM TERAO SI ME DA TI NAMESTIM GRUPU!!!DA BI IMAO LAKSEG PROTIVNIKA!!!POD2.Vukao si me po ceo dan da ti sredim da se OKUPAS?!Pa zar sam onda trebao i ostalih 300 ljudi da VODIM da mi se svi OKUPAJU.Onda sam ti sredio HOTEL i spustio cenu koju sam svima odobrio!!!Pa si me onda u 5:00 PITAO ISTO SAM da TI SREDIM da PRENOCIS i DA TI JA PLATIM.PRAVILA IMAS NA FORUMU SAJTA ne na RURU.Jer ja sam na FORUMU IZBACIO INFORMACIJE.....

Link to comment
Share on other sites

PRVA stvar koju si slagao je bila da SE NE SECAM,a REKAO SAM DA SE SECAM i da sam rekao DA.DRUGA STVAR.kad smo bili sami za KOMPOM TERAO SI ME DA TI NAMESTIM GRUPU!!!DA BI IMAO LAKSEG PROTIVNIKA!!!POD2.Vukao si me po ceo dan da ti sredim da se OKUPAS?!Pa zar sam onda trebao i ostalih 300 ljudi da VODIM da mi se svi OKUPAJU.Onda sam ti sredio HOTEL i spustio cenu koju sam svima odobrio!!!Pa si me onda u 5:00 PITAO ISTO SAM da TI SREDIM da PRENOCIS i DA TI JA PLATIM.PRAVILA IMAS NA FORUMU SAJTA ne na RURU.Jer ja sam na FORUMU IZBACIO INFORMACIJE.....

Grupe smo odigrali protiv BB, trebali smo u 12 igrati kad smo i doshli, a chekali smo do 4 da ne bude draw win, jer smo hteli da isposhtujemo. A rtp nije doshao. Kakve su sad ovo izmishljotine ?! Da, ceo dan sam bio u igraonici i hteo sam naravno negde da se okupam, tu cenu koju si ti spustio su nama ponudili. A shto se tiche ovog zadnjeg, DA 4 SATA SAM CHEKAO NA MECH, i propustio sam bus u 04:00 zato shto si ti bio u konfuziji shta da radish, i najmanje je shto si mogao sredish da posle tog DRKANJA, da obezbedish gde da odspavamo 4 sata, a STRIC TI JE VLASNIK TOG HOTELA, zato sam te i pitao.

Link to comment
Share on other sites

GG 5bRo,GG IMRPOVISION , GG CTK <3

Sve u svemu nije lose bilo,imalo je neki propusta u orgi,ali razumem sve nije to nista strasno!

Vidimo se na nekom narednom eventu,mimi,ajde bar demoe! :D

Ajmo kGk :D

Edited by Maca!
Link to comment
Share on other sites

U igraonici od 36 kvadrata nalaze se 126 ljudi i od toga 40 pushe a vrata su iskusno zatvorena... KISEONIKA BEZ

^^

crni vox ona igraonica ima preko 100 kvadrata a sto sto je zagusljivo je vec stvar rezije

Bolje da si utishao neke igrache nego shto se smejesh...

Nisi znao 16ekipa u Srbiji koje ces pozvati,pomogao sam ti bez problema. Verovali vi ili ne , kobrica je skroz upravu....

GG EmN <3

GG 4gl Gavra majstor igra :P

GG sMk .... JEBI IVANEEE :DD

Toliko od nas , vidimo se uskoro ;)

hvala ti na ovome :) retko kad ja pricam nesto sto nije tacno :) nisam hteo da pisem svasta pre turnira ali mimi je covek koji me zove da me pita koliko racunara za server je potrebno ako se igra 5vs5 :) jer mu je neko slucajno rekao 2 :) hahaha . a ovaj decko sto se zali na pravila je upravu ,nigde u pravilima ne stoji sta moze sta ne moze !!! cak sta vise kopirao sam pravila ovde na rur koja su krajnje smesna i kopirana sa neke online lige,a u pravilima je lepo pisalo da se zalite na forumu :) pa evo zalite se :) ahhaha bice sredjeno za sledeci turnir :) a nije mu stric vlasnik hotela nego deda :P to mu je bila najveca predonost kod organizacije :) hahaha ja mislim da 1 u kafanu udje DEDA

Sto se DuHasta tiche i on je upravu za to sto igrac koji je poceo treba da zavrsi turnir ... ali isto tako treba da shvati da kad je neko drugi upravu ne treba da dize tenziju ... jer teamleader je tu da se bori za ekipu i prica u ime cele ekipe !!!

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

kobricaaa - hvala ti na ovome :) retko kad ja pricam nesto sto nije tacno :) nisam hteo da pisem svasta pre turnira ali mimi je covek koji me zove da me pita koliko racunara za server je potrebno ako se igra 5vs5 :) jer mu je neko slucajno rekao 2 :) hahaha

A ja se ponadao da ce biti HLTV-a danas :D

Edited by Toperssen

42514322.jpg

MUHAHHAHHaLOOOOOOOOOOOOOOOL:D:)AHhah HAHAHHaaaa:Dhhaa

Link to comment
Share on other sites

A ja se ponadao da ce biti HLTV-a danas :D

a oce oce :) pa bio je juce :) samo si morao driver da obrises :) ehhe

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

E da evo ja imam samo jednu primedbu,nije bilo control panela i nije moglo da se udje u MOUSE i namesti,odgovarajuci sens,imao je driver,za MX a ovi sto koriste razer ......i mi kada smo trazili oni kazu ne treba vam to! A kad je dosla glorija,oni su im skidali drivere,i sve ispraznili igraonu....realno to je malo ponizavajuce za druge ekipe,ali ok.I sto se tice sudija,iza mene niko nije stojao! GG svima....

Link to comment
Share on other sites

sve sam to ja vec rekao i ako nisam bio tamo cuo sam da su se organizatori "shlihatli" "pro" ekipama a za male ih boleo kurac a taj problem oko panela i drivera nisam hteo da najavljujem pre turnira .... ali to je chuveno u Cinema igraonicama !!! kupili su mx518 pa misle da nece da radi bez drajvera ahhaahha tako pricaju oni kazu pa sto smo onda dobili ovaj disk ako ga ne instaliramo ahahaha

maco stvarno si bezobrazan. treba te isamarati ~

sale ne jedi VNAGO PLZ , zna on za sta je dobio samar ili 2 !!! nisam znao da si ti ROBIN HUD

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

alo covece BILDERI UBIJAJU IZ UDARCA ! :)

e vrh je turnir

maco treba da te bude sramota da spominjes gloriju

maco treba da te bude sramota sto te kobra ispickao

maco treba da te bude sramota sto te drugari nisu branili

maco ti si sramota ~

glorija .....osvaja :P

kobra - naso ravnog sebi

drugari - nisu bili tu skidali opremu!

sramota nisam,ja sam pro :D

Link to comment
Share on other sites

glorija .....osvaja :P

kobra - naso ravnog sebi

drugari - nisu bili tu skidali opremu!

sramota nisam,ja sam pro :D

Maco ja sam tebi nesto rekao pre nego sto si dosao ovde !!! nemas ti samnom sta da pricas niti o cemu da pricas ne poznajes me i ne mozes da se ponasas bezobrazno ...

A sledeci put izvedi drugare !!! slobodno !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...