Jump to content

REZULTATI ZA KGT TOURNAMNET!


Mimikg

Recommended Posts

jebo vas takav turnir i jebo me onaj ko me naterao da dodjem u jebeni kragujevac i u tu jebenu igraonicu kad sam polomio svu opremu zbog vas retardi jedni procesor se pregrejao na masin i meni dolazi lik iz "organizacije" i kuca fps_max 61 i kaze to je do fps-a , citiram "ovaj monitor moze da podrzi 61 fps"

pa dal ste vi normalni da li vi znate sta je monitor a sta frame peer second a sta je graficka a sta procesor ... ccc

zalili smo se da nam masine koce i da nam promene masine nisu hteli

zalili smo se da nam srede masine gde smo bili nisu hteli( ili ti nisu znali sve jedno)

nismo bili spremni da igramo startovali su mec i boleo ih je kurac sto nam koce masine a kad su uzimali pare za ucesce sve je bilo full

organizacija - 0

pljujem sve koji su odgovorni za ovakvu organizaciju i za odrzavanje nasih meceva

drago mi je sto je nekom ovo zabavno samo napred

NO STRESS xD hahahahaha

izvinite zbog psovanja malo sam vise puko jer je ovo 2 put da nas na turniru jebu tako..

...mi smo vas ispostovali dolaskom na turnir i uplatom ucesca i ocekivali smo da cete i vi nas toliko ispostovati a ne kad se pojavi problem da samo iskulirate

jadni ste pokazali ste kakvi ste ljudi nemam reci sramota za grad i za igraonicu , kako bi vama bilo da ste na nasem mestu "organizatori" ?

Edited by kvultras
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 303
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

r1pple brate ima ljudi koji su videli kako nam rade masine i koje mogu potvrditi to da ne bude "masine krive"

relalno > 1. protiv mith-a nemamo sta da trazimo i ne zalimo se mi sto smo izgubili nego sto smo zajebani , a u svakom slucaju bi izgubili

2. protiv ftb-a je bilo nemoguce igrati jer su se procesori sve vise grejali ,normalno sa njima mozemo da se merimo pod normalnim uslovima tako da cemo igrati naravno mec sa momcima , uzeli smo msn kako bi odigrali jer nas zanima realan rezultat ,a jebe mi se za takav turnir...

DALJE OD BEOGRADA SE NE IDE NA TURNIRE , SHVATITE !

brate , izuzetna recenica ...

Link to comment
Share on other sites

izvinite zbog psovanja malo sam vise puko jer je ovo 2 put da nas na turniru jebu tako..

zalili ste se i da vam je na core carneval cup u smoke fps 10... i da niste mogli lepo da igrate sad ovde jos gore...

a kako su ostali npr na core carneval cup mogli da igraju samo vi ne :S kolki ste vi to profitji da se zalite

a playmore se pozalio samo na sobicu posto su se malo gurali...

Link to comment
Share on other sites

zalili ste se i da vam je na core carneval cup u smoke fps 10... i da niste mogli lepo da igrate sad ovde jos gore...

a kako su ostali npr na core carneval cup mogli da igraju samo vi ne :S kolki ste vi to profitji da se zalite

a playmore se pozalio samo na sobicu posto su se malo gurali...

igrom slucaja nama je bilo sjebano a njima nije ?

sta ces kad smo baxuzi... a za pancevo je bila druga diskusija nevezana za kompove to ce da preskocimo... ali ovo sad moze da potvrdi 30 bratica sto se krstilo sa strane i gledalo kako "ono" sljaka... zz

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

igrom slucaja nama je bilo sjebano a njima nije ?

sta ces kad smo baxuzi... a za pancevo je bila druga diskusija nevezana za kompove to ce da preskocimo... ali ovo sad moze da potvrdi 30 bratica sto se krstilo sa strane i gledalo kako "ono" sljaka... zz

ok sry

Link to comment
Share on other sites

ahahahahaha , samo sam ovo cekao :) ahahahaha a te price ne idite na turnire dalje od BEOGRADA su glupost ne secam se da je nekad bio los turnir u kg-u :) druga je to stvar sto turnir pravi neko ko nikad nije bio na istom :) ahahahahah znao sam da ce da ispadne cirkus :) cuo sam jos od nekih ljudi ovo za fps cirkus KOLORADO

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

momci nemojte da me shvatite pogresno... tur je solidno uradjen (nzm dal moze bolje) ali nzm sta su bili sjebani oni kompovi... zbog toga smo ispizdeli....

trebali ste da imate nekakvu rezervu za takve slucajeve... a kolko se secam prvo se planiralo u 2 igraonice ? e onda bi bilo jeza... al jbg :D

zzzz

(L) Team Xenon (L)

11:24 PM - Lo.Oka: el normalno da iako sam desnjak lakse mi da igram cs left handed
Link to comment
Share on other sites

MIMI LAZIO NAROD ZBOG TEBE PARE BACIO :D:D:D

ahahaha bas tako !!!!! ko je igrao lazio pare bacio :) ko je igrao turnir mimi lazio pare bacio :) to ti je to :) hahaha

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

ono sto se desilo nama nedao bog nekome da se desi... Ono je bilo veoma nepripremljeno... da se procesor pregreje tako JAKO da ne moze jebeni CS normalno da sljaka... polupali smo misheve i ispizdeli... dobro je sto smo ustali od kompova nzm sta bi ovi moji uradili... kada se onako nesh desi, trebate da imate spreman plan a ne jebeni ZASTOJ i ispade da smo mi odugovlacili a ne vasa nepripremljenost... znaci ne kapiram... moj komp sa 1.7GHz nema onakav problem... 3 igraca od 5 ne mogu da se krecu uopste.... kao da je jebena pentium 2ka... samo se pregrejalo... da su bili ugaseni 20 min moglo bi normalno da se nastavi... samo smo zapalili za KV i pukli preko 100EU ukupno klanski da dodjemo.... zbog cega ? da slomimo covpa, da ispizdimo i da se raspadnemo...

e da btw necemo pikamo vise ovo je zaista preko mere bilo..

od sada no stress sa istim sastavom - lan turniri + WCG i tako nesto "oficijalno"

pozz nadam se da nece jos neko da ispizdi i sve da vam polupa... sa tih 30ak hiljada sto vam ostaje, mogli ste sa 10k da pripremite kompove (znam da ste pokusali, ali doziveli smo da to nije dovoljno)...

za napusavanje koje ce da usledi od ostalih clanova GMa ja nisam odgovoran, uzivajte :D

HF

POD1.JEDINA EKIPA KOJA SE ZALILA STE VI!!!!Stvarno me zanima EKIPA FTB je igrala PRVA i nije se nista zalila...ja ne mogu da pomognem tu nista....ja sam organizator turnira...igraonica je radila u FULL-u normalno je da ce racunar da pregreje...i dodje do pucanja kompa....

Link to comment
Share on other sites

POD1.JEDINA EKIPA KOJA SE ZALILA STE VI!!!!Stvarno me zanima EKIPA FTB je igrala PRVA i nije se nista zalila...ja ne mogu da pomognem tu nista....ja sam organizator turnira...igraonica je radila u FULL-u normalno je da ce racunar da pregreje...i dodje do pucanja kompa....

Kako mozes da odgovaras ovako nekom ko ti je doneo 3500 na turnir !!! ? meni su neki skroz drugi ljudi rekli isto ovo na sta se ovi momci zale ... bez obzira kakva su oni ekipa ... dosli su na turnir i ispostovali ... ne moze 1 ekipa da ima bolji tretman samo zato sto je ima neko "ime"

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...