Jump to content

Crvena Zvezda


rev

Recommended Posts

Golmani:

1 Ivan Ranđelović

12 Saša Radivojević

22 Saša Stamenković

33 Bojan Pavlović (zvezdino dete, prošlu sezonu igrao na pozajmici u FK Makedonija Gjorče Petrov)

Odbrana:

4 Ognjen Vranješ (došao iz FK Borac Banja Luka, BIH, mladi reprezentativac BIH)

6 Nikola Ignjatijević (ponikao u Zvezdi, došao iz FK Javor Ivanjica)

13 Đorđe Tutorić

18 Slavoljub Đorđević (ponikao u Zvezdi, došao iz SC Rheindorf Altach, Austrija)

24 Pavle Ninkov

28 Vujadin Savić (zvezdino dete, prošlu sezonu igrao na pozajmici u FK Rad)

Sredina:

2 Oliveira do Valle Savio (došao iz FK Zeta, Brazilac, 24 godine, karijeru je počeo u Sao Paolu a u Zetu je došao iz Porto Alegrea)

7 Nemanja Obrić (ponikao u Zvezdi, došao iz Kaposvári Rákóczi FC, Mađarska)

8 Darko Lazović (došao iz FK Borac Čačak)

16 Nenad Srećković (zvezdino dete, prošlu sezonu igrao na pozajmici u FK Srem)

17 Nikola Lazetić

19 Nemanja Cvetković (ponikao u Zvezdi, došao iz Union Royale Namur, Belgija)

20 Eduardo de Fiori Mendes Kadu (došao iz FK Zeta, Brazilac, 22 godine, karijeru je počeo u Porto Alegreu odakle je i došao u Zetu)

25 Marko Blažić

26 Mohamed Aval Isah

30 Nemanja Nikolić

32 Vladimir Bogdanović

42 Andrej Mrkela (zvezdino dete, prekomandovan iz omladinske škole)

Napad:

9 Dejan Lekić (došao iz FK Zemun)

10 Igor Burzanović (*** dok ovo kucam dogovara se njegov transfer u Nagoju)

11 Ivan Tričkovski

14 Abubakar Oumaru (*** u procesu raskida ugovora)

21 Aleksandar Jevtić (došao iz OFK Beograd)

23 Slavko Perović (zvezdino dete, prošlu sezonu igrao na pozajmici u FK Napredak Kruševac)

27 Bernard Parker (*** pošto CZ nije na vreme izmirila dugovanja prema Parkerovom klubu, Parker je ponovo postao njihov igrač a oni su ga prosledili Twenteu. Zvezda je poslala žalbu fifi ali teško da će od toga biti išta)

Kapiten: Nikola Lazetić

Trener: Vladimir Petrović Pižon

Sportski direktor: Ivan Adžić

Predsednik kluba: Vladan Lukić

Spisak igrača sam preuzeo sa klupskog sajta, dodao sam malo infoa o novajlijama, ako sam negde pogrešio slobodno ispravljajte.

Kao što svi već znate pred početak sezone smo dobili novo rukovodstvo koje je za svoj cilj postavilo da Zvezdu prvenstveno finansijski konsoliduje i da napravi kostur tima koji bi dogodine uzeo titulu i od sada bio redovan učesnik evropskih takmičenja. Vidite i sami koga smo doveli, znate koga smo izgubili, ostaje nam samo da vidimo kako će ovaj novi tim funkcionisati i da se nadamo najboljem.

Crvena Zvezda je danas na Marakani pobedila slovenački NK Rudar Velenje sa 4:0, u Velenju je takođe trijumfovala rezultatom 1:0 i ukupnom pobedom od 5:0 izborila plasman u treće kvalifikaciono kolo za Ligu Evrope u kome će se sastati sa Dinamom Tbilisi iz Gruzije.

Srećno nam bilo i neka diskusija počne!

Edited by superbad
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 801
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ochaj zhivi.Dajte kome da se javim da ja igram u Zvezdi.Jel ovo ono ko kad si klinac,pa kao doneses dve slike i krstenicu i kao trenirash.Ignjatijevic i Lekic su zalutali skroz,a Ninkova i Tutorica dok sam zhiv cu da hejtujem,tako da ono...mnogo loshe..mnogo..sve je srecno ulazilo,sve se odbijale lopte do nas,itd itd...znam da je smeshno sto ovako pricam kad je rezultat 4:0,ali ja realno ne znam koga mi mozemo da pobedimo...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

zvezda malo, nublaro cupava :D

al gz za otvaranje topika!!!

bio sam danas na utakmici, 20k ljudi, vreme jako tesko, znoj na sve strane lije!

prvo poluvreme ocaj zivi, ocekivao sam da ce nam metnuti neki smesan gol, kao sto to obicno biva u ovakvim utakmicama, ali sam se na srecu prevario :)

drugo poluvreme su se ovi kao malo otvorili, uz dve dobre izmene zivnula je i igra, sto je rezultiralo na kraju se ispostavilo ubedjlivim trijumfom...

ne treba se loziti preterano, ovaj tim je slab jako, tj nemamo neke pojedince koji bi mogli nesto vise da urade, jedino eto da cekamo, da se uigraju, pa kao TIM nesto da urade. nadam se, kao i do sada, da ce ovo na nesto liciti.

kadu me je odusevio :)))))

Link to comment
Share on other sites

ako prodaju Burzu, odosmo u kurac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mislim da niko nije u dilemi (osim Leška) da smo u kurcu. Poenta je da budemo u manjim govnima nego što smo sada

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

e da,i Pizhon koji drzhi Kadua na klupi,wtf ?

Jebote,toliko smo jadni da sam prvi bicikl video u 76om minutu kad je on usao.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate

Crvena zvezda i Nagoja su u petak 24. jula postigli dogovor o transeru Igora Burzanovića. Talentovani Crnogorac će tako karijeru nastaviti u Japanu u timu koji trenira Dragan Stojković i u kome već igra Miloš Bajalica.

Pregovori sa predstavnicima japanskog kluba trajali su dva dana i završeni su na obostrano zadovoljstvo, a Burzanovića očekuje ugovor na tri godine u Japanu.

- Zadovoljni smo urađenim poslom. Zadovoljna je i Nagoja. Igoru Burzanoviću Crvena zvezda želi svu sportsku sreću i zdravlje u nastavku karijere – rekao je predsednik Crvene zvezde Vladan Lukić.

Igor Burzanović će, u slučaju da ekspresno dobije japansku vizu, u ponedeljak ujutru otputovati za Nagoju na lekarske preglede i potpis ugovora.

Link to comment
Share on other sites

ne glupirajte se.

ne treba vracati te istrosene zvezde, bolje da su se iscimali za purketa ili mozda cak i stojkovica, mada nam realno ne treba golman. samo maaaalo ofanzivnija igra, sa kaduom starterom :)

nemamo pojedinca, kao prethodnih sezona, na koga mozemo da se oslonimo, da ce resiti jednim potezom tekmu, sada imamo tim, koji mora da se ukomponuje, tim bez zvezde... mislim da je zbog toga burza proteran, zato sto je on bas taj tip igraca, oko koga se sve vrti..

jbg, mozemo samo da se nadamo da ce biti bolje, od prosle sezone NE MOZE gore :)

Link to comment
Share on other sites

jbg, mozemo samo da se nadamo da ce biti bolje, od prosle sezone NE MOZE gore :)

To ste rekli i pred pocetak proshle sezone [:D].

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ne glupirajte se.

ne treba vracati te istrosene zvezde, bolje da su se iscimali za purketa ili mozda cak i stojkovica, mada nam realno ne treba golman. samo maaaalo ofanzivnija igra, sa kaduom starterom :)

nemamo pojedinca, kao prethodnih sezona, na koga mozemo da se oslonimo, da ce resiti jednim potezom tekmu, sada imamo tim, koji mora da se ukomponuje, tim bez zvezde... mislim da je zbog toga burza proteran, zato sto je on bas taj tip igraca, oko koga se sve vrti..

jbg, mozemo samo da se nadamo da ce biti bolje, od prosle sezone NE MOZE gore :)

[roflmao]

ocigledno zivimo u dve srbije :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Onaj Koroman jeste da je bio selja, ali je imao solidan fudbalski skill za ove nashe uslove i iskakao je iz proseka ekipe bash dosta. Takodje i Milijash, samo shto nije bio(toliki) selja. Sada su vam svi prosechni i bash me zanima kakav ce biti derbi sa ovakvom Zvezdom :)

Link to comment
Share on other sites

Milijaš je šmeker, gde ga porediš sa Koromanom, si lud :)

Koroman je znao da povuče igrača, da predribla, itd, ali mu džabe kada ni rođenoj kevi ne bi dodao loptu.

Ja se lično plašim derbija, Partizan je jako dobar, Zvezda je tu gde je.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...