Jump to content

Кристијан Голубовић


Recommended Posts

Кристијан је гостовао синоћ у некој емисији Сани Армани:

Господар фломастера. [roflmao]

Било би добро ако би неко нашао још неки део или најбоље емисију у целини.

Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Jebali te klipovi, ne radi leva slushalica na njima, usrao sam se da su mi se sjebale ... :(

Inache. FlowMaster je pobedio. To je kao flow kao kao znatji u vazduhu i master kao gospodar flomastera.

Jebote nacrtao je flomaster i odmah se israo kako ima naslednog dara za slikanje. Dalje nisam gledao, suvishe sere ...

Link to comment
Share on other sites

što da ga ne diramo? lik je poluretardirani krimos koji je istripovao da je sokrat, i treba da nestane iz javnosti zajedno sa gatarama i telefonskim kvizovima.

your seriousness makes doolio a saaad panda:(

koji si ti lik

ivane, dolazimo ti ja i kristijan na gajbu. jel ti poznat slucaj sudije falkoneta, on je ubijen s tonu dinamita11

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

to što je tebi kristijan zabavan bez da ga shvataš ozbiljno ne znači da drugi kojima je zabavan imaju kapacitet da ga ne shvate ozbiljno. al ajde da se ne raskenjamo o moći medija i nemoći umova na dvajes strana, pls :)

btw ada u nedelju

Link to comment
Share on other sites

ivane pricacu ti kad se budemo videli telefonski razgovor izmedju kristijana i njegove zene (isprican od strane lika koji je bio tu, jebiga, ne znam kristijana) pa ces da vidis da je svet bez kristijana nesto kao svet bez alana forda ili bore miranovica:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dokle će više davati publicitet tim retard ikonama iz devedesetih, i dokle će se klinci na to ložiti... :(

Golubovic je POSLEDNJI AUTENTICHNI SHABAN 90-tih.... poslednji dinosaurus sa kojim cela vrsta odlazi u istoriju...

Treba ga zalediti, prouchavati njegov DNK i mentalni sklop i eventualno ga na kraju preparirati... [roflmao]

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

kud ga ne ubiju u cage fight pegli XD

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...