Jump to content

ZA ADIMNE ( SCAMERI(


Prvakwowa

Recommended Posts

OVAKO:

PRODO SAM LIKU MOG SHAMANA (MISTIQ) navodno mi je reko da je poslo preko post neta pare i dao mi je kod....kad sam otiso tamo KOD JE NETACAN!!! NA SVU SRECU SAMO SAM PREBACIO MAIL I DAO MU PASS I ACC NAME....+ IMAM ID..... imam njegov mob (navodno je u CRNOJ GORI ( KAO ne moze da prcia u ROMINGU!!! (O64 70 10 259 + MSN : jbt_o5_bleimo@hotmail.com )

molim admine da ispitaju ovo..... unapred hvala.!

jos uvek nista ne sumnjam 100 posto....mozda stvarno jeste u CG ali opet mi je cudno kako to da kad god ga zovem ne javlja se,,, >>>??

Link to comment
Share on other sites

zajebi provale, ugasi capslock.

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

RUR ne snosi nikakvu odgovornost sto se tice kupoprodaje bilo cega sto se okaci na oglasima. Svaki korisnik stupa u kupoprodajni odnos na svoju odgovornost.

This.

Mi smo tu da sankcionisemo scamere u vidu suspenzije i brisanja svakog njihovog oglasa. Svaka kupo/prodaju vrsite na sopstvenu odgovornost, a ako vas neko zajebe, resite to privatno i posaljite meni PM sa nickom membera koji je pokusao / odradio scam kako bih ga samo banovao, ostalo je na vama.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...