Jump to content

Virtua Tennis 2009


Recommended Posts

ajde neki komentari,utisci,problemi...

evo ja cu da pocnem sa svojim problemom pri instalaciji:D. Naime, kad kliknem start izbaci mi neki text "Conflict with Emulation Sofrware detected. Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=emu&c=2500 for more info". Ja sam pogledao to,ali nije mi bas pomoglo...

ima neko ideju?

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Igram na ps3 redovno, svaki dan odigram po koji set, i igra mi je bas ok...par njih jedino prica kako je trojka bolja, ali meni je ovo dosta bolje od trojke...ne mogu konkretno da kazem sta mi je bolje ali mnogo mi je lepse za igru...hteo sam da skinem pc verziju ali posto kazete da je losija onda nista :/

MASIIMOOOU

Link to comment
Share on other sites

da, gledao sam na metropolisu review, ona vukomanovicka nesto prica da je igra shit, i da laguje u online modu XD

ok ok ok... koji teniski simulator da igram onda koju pm? :S

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

mnogo sporo, trojka bila mnogo bolja po meni

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

simulator tenisa na mom mobu je mnogo bolji @@

Nema tu nista vezano za nas mentalitet vec za mentalitet interneta i foruma gde je svako jak i svakome je pisa mnogo velika pa moze da se kurci jer zna da ga nece drmnuti neka pesnica iz monitora i sasuti mu sve zube niz grlo ( mlechne zube naravno ).

ovog dakija ovnuju svuda jebote
by Pesma-Mrtve-Dece
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Grafika je super odradjena, i animacije, tereni. Tu stvarno nemam zamerku. Ali brate, treba da se igra 100 godina da bi dosao do prvog mesta u pro turu. Katastrofa. Toliko je monotono i dosadno da je neverovatno. Stalno isto....Igraci trce kao da imaju nitro, lopta vrlo retko ili nikada ne izlazi u aut.....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 4 weeks later...

ja bash juce download...

a da ne kazem da sam pre 7 dana isao kod nekog lika sa pcberze da kupim ati 9600 pro 256mb za 30e, samo da bi mogao da poteram VT2009

(pre toga sam imao gf5200 :( )

i... skinem instaliram,sve super ... krek ... i ne mogu da je pokrenem.

Jbga agp,imam i memorije i sve al dzaba. Da sam bar ranije video ovaj topic ne bi ni skidao, vracam se na uninstalirani VT 3.

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...