Jump to content

KGT-Kragujevac Tournament


Mimikg

Recommended Posts

  • Replies 195
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NAPOMENA:

PRVE CETIRI EKIPE KOJE SE BUDU PLASIRALE U ¼ FINALE KGT IMAJU PRENOCISTE U HOTELU “SUMARICE”(Organizovano prenociste za dodatne informacije pozovite organizatore)

ahahaha koja je ovo tragedija ? :) ahahha prve 4 ekipe u 1/4 finale aahahaha majstori

Nagradni fond :

1. Mesto – 50.000din

2. Mesto – 20.000din

3. Mesto – 10.000din

Previse neozbiljno 32.000 otisle u zaborav ? jel ove nagrade ostaju i ako se pojavi 16 ekipa ? strashno

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Ja nigde ovde ne vidim koliko je ucheshce ? :)

I pitanje samo , kako mozes 32 ekipe da stavish da igraju , koliko kompova ima ? Mora da ima mnogo pa da rachunash da se zavrshava za dan ? :)

PHOBIAteam!

8:57pmAlexandar

imash

6

?

za fudbal? :D:D

8:57pmStefan

hahahahhahaaha

LOL

:):)

ne

:D:D

8:57pmAlexandar

ozb

:D:D

eo mi smo lan

Link to comment
Share on other sites

Bio sam do jedne od ove dve igraone, masine rade perfektno, monitori imaju 4:3 opciju, i misevi su mx518. Sve mi deluje ok sem mozda stolova, ali je u sustini super. Lokacija je super, i igraone su blizu jedna drugoj. Ako budem svracao do druge, napisacu utiske. Srecno sa turom.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

Bio sam do jedne od ove dve igraone, masine rade perfektno, monitori imaju 4:3 opciju, i misevi su mx518. Sve mi deluje ok sem mozda stolova, ali je u sustini super. Lokacija je super, i igraone su blizu jedna drugoj. Ako budem svracao do druge, napisacu utiske. Srecno sa turom.

u c3-i nema 4:3 opcija na monitorima...sve ostalo je perfektno u c3i,i miševi, i stolovi,i kompovi, i tastature. to je to.

Link to comment
Share on other sites

3) Igrac ekipe koji progovori odnosno ukoliko pocne da prica a mrtav je,odma se prekida runda,to vazi za prvu opomenu.Druga opomena sledi DW!

4) Ako u toku mecha zapazite bilo kakvu nepravilnost, nemojte gubiti vreme da isterujete pravdu (da psujete i slicno) vec zavrsite mech a posle cete moci da odgledate demo i ako budete sigurni da je bilo neke nepravilnosti da se zalite na forumu.

Zanima me ovo oko prekidanja runde :) ko dobija tu rundu ? ovi sto su cutali ili ovi sto su pricali ? :) i ovo oko foruma ? jel moze direktno iz igraonice da se zali na forumu i koliki je rok za odobravanje zalbe ?

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...