Jump to content

Učenik tuče profesorku


Recommended Posts

gari je retard i vidi se, a baba je uradila najgoru mogucu stvar koju je u tom trenutku mogla da uradi, i ovako uopshte, a pogotovo u odnosu na karakter lika koji stoji pored nje. retard je lik, ali retard je i baba. proterati oboje.

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

bash cu da se raspitam ko je profesorica, mladji burazer je ishao u tu shkolu i znam da je polovina tih profesora nestruchna, a i u dosta sluchajeva pijana na chasovima... ne opravdavam klinca nikako, nego kontam imali su takav odnos sa vecinom profesora, mozhda i sa njom bash, tako da ja najvishe krivim direktora te shkole ili one koji biraju profesore, gde ga je bre udarila, dal je normalna ona, koliko god da je iznervirao ili shta vec, ono.. totalno glup potez

Link to comment
Share on other sites

Olesio bi ga od batina. Mislim da bi morao da jede tecnu hranu do kraja zivota. Najvise sto mrzim je kad neko matletira druge fizicki. I da se zna, nekad su se deca tukla u skoli I SVE JE BILO JEBENO U REDU SA DRUSTVOM. Nekad su se deca tukla i kuci I SVE JE BILO JEBENO U REDU SA DRUSTVOM. Od kako ste to zabranili, NISTA VISE NIJE U REDU.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

jebote

kao, i ja sam isao u tehnicku, ali se uvek znala razlika izmedju profesora i djaka

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

jbt, ja sam isao u Gradju na Zvezdari '94.-'98. i u toj generaciji je "iznedrila" gomilu krimosa ali nije bilo ovih situacija. Prvo, ON nije smeo da uopste prilazi sa te strane katedre, drugo ON uopste nije smeo da ulazi u bilo kakve rasprave sa njom, trece ONA nikako nije smela da ga udari pogotovu ne prva, cetvrto ON nije smeo da uzvrati (iako je prvi udarac mozda bio i refleksni) a nikako nije smeo da se vraca kada se vec jedanput zaustavio (sto se na sudu smatra kao namera (Stijo, javi se! Ti si strucniji po ovom pitanju)). moja je pretpostavka da se ovde vosila polemika oko ocene. ako je nezadovoljan uvek moze da odgovara pred drugim profesorom ili u krajnjem slucaju komisijom. u vreme kada sam ja isao u srednju Tesla je vazila za elitnu srednju. ja sam u cetvrtoj godini zbog verbalnih uvreda razlupao profesoru kola sa vodovodnom cevkom na njegove oci ali ni na kraj pameti mi nije bilo da njega udarim. u skoli sam bio ukoren, polagao sam predmet u julu, a policija me je privela itd. skola je odlucila da ne pokrece tuzbu jer su se i drugi ucenici zalili vecu na njegovo ponasanje tako da su neke stvari ipak posle tog akta krenule na bolje sto se tice odnosa profesor-ucenik. ali nikada tokom mog skolovanja u toj skoli nije bilo napada na profesore, a ni profesora na ucenike.

Agresivnost raste, i niko ne bi smeo da pere ruke i prebacuje krivicu na drugog. U ovoj situaciji mislim (moje licno misljenje) da bi najbolje resenje bilo da se oboje sankcionisu. A da sam ja otac ovog lika dobio bi propisne batine od mene zato sto je uzvratio, a sa gospodjom bih se ja raspravio.

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

svi govorite da je ona njega zavalila prva, a ja to na snimku nigde ne vidim (mozhda sam slep), a i da ga je zavalila nisam znao da postoje fullkontakt k1 babe od 60 godina .. shta vi prichate ..

u vreme kada sam ja isao u srednju Tesla je vazila za elitnu srednju.

[roflmao]

U ovoj situaciji mislim (moje licno misljenje) da bi najbolje resenje bilo da se oboje sankcionisu.

[roflmao]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Neki kul komentari sa tjuba:

Jebala ih Evropa!!! Umesto da pokupimo ono najbolje,mi uzimamo ono najgore iz nje!!! Shto nam gradovi nisu chisti kao evropski,shto nemamo puteve i industijske zone!!! Ako nam deca budu kao shto su nemachka najebali smo kao drzava!!

36 godina sam bio tamo,znam o chemu pricham 


igor484 (9 hours ago)   

Ta demokratija o kojoj se toliko prica nece nama u Srbiji nista dobro da donese...Zivim u Krusevcu i ne pamtim za zadnjih 15-20 godina da je bilo ovako, uzas... 


karadjordje123 (9 hours ago)   

Ma bre krivi su roditelji a ne ovi debili !!! I ja imam decu,ali kad bi bili takvi sam bi ih pobio,ne treba mi milicija !!! Kriv je i jebeni zakon i pametnjakovici koji su zabranili fizicko kaznjavanje u kuci i shkoli...Eto chemu sve to vodi,u moje vreme toga nije bilo.Bilo je poshtovanje prema roditeljima,nastavnicima i starijima..Ako se ovako nastavi zivecemo u anarhiji..Deca se vaspitavaju od malena,kasno je posle..

svi govorite da je ona njega zavalila prva, a ja to na snimku nigde ne vidim (mozhda sam slep), a i da ga je zavalila nisam znao da postoje fullkontakt k1 babe od 60 godina .. shta vi prichate ..

Udarac tacno na 2:55

Link to comment
Share on other sites

svi govorite da je ona njega zavalila prva, a ja to na snimku nigde ne vidim (mozhda sam slep), a i da ga je zavalila nisam znao da postoje fullkontakt k1 babe od 60 godina .. shta vi prichate ..

nebitna je jacina udarca, vec sama namera.

I ne bi bilo lose da pojasnis malo sta ti je to toliko smesno

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

svi govorite da je ona njega zavalila prva, a ja to na snimku nigde ne vidim (mozhda sam slep), a i da ga je zavalila nisam znao da postoje fullkontakt k1 babe od 60 godina .. shta vi prichate ..

slep si.

tvojom logikom, da je bilo rec o sitnijem klincu, iz npr osnovne skole, racunalo bi se da je ona jaca i da ju je izlemao u samoodbrani jer je manji i da ne treba nista da odgovara? Ili da je rec bilo o npr napucanom nastavniku fizickog, opet klinac nista ne bi trebao da odgovara? Ovde nema nikakve veze "fizicka spremnost" jednog ili drugog ucesnika u incidentu.

sta ti pricas...

Link to comment
Share on other sites

Jebote nas su uchitelj pa posle i razredna redovno shamarali za sranja koja smo pravili u osnovnoj shkoli. Posle u srednjoj su postojali drugi nachini kaznjavanja, ali nikom nije padalo na pamet da udari profesorku kakva god ona bila. A i ovi u odeljenju su retardi, jeste chovek mechka al' 5 ljudi sigurno mogu da ga nadvladaju. Ja bih skochio da ga pomeram, pa makar zena bila i najvece govno koje predaje u toj shkoli, jebeni je profesor!

.

Link to comment
Share on other sites

Ma profesorka je ispala glupa sto je uopste dozvolila da se raspravlja sa debilom.

Ostatak razreda su takodje debili.

To sto su svi ispali debili mozemo da zahvalimo tome u kakvom nam je stanju drustvo.

Brate, ovde se prica da ti je to keva da bi se taj idiot ceo zivot hranio na cevcicu.

Dva crnca sa kljestima i svajs aparatom tbh. I roditelje. A i ostale retarde iz odeljenja. Ono, Kajzer Sosa fazon :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...