Jump to content

Recommended Posts

Hvala na pozdravima puno:

- zljonza

- sting

- kreator

- spery

- viljuska

- esceton

- lag

- hamla

- kepa

- rema

- vodoo

- ivan

- manager <3

- peja <3

- neo

Hvala vam sto ste me pozdravili u tako velikom broju :) Ima vas tu na ruru vidim dosta... :)

E sad da vam odgovorim svima... Posto bas i niste davali neke smislene odgovore, osim medjusobnog podjebavanja, nemam sta da kazem na to, satero vam kraske..

Evo vratio se sa puta, mrtav sam jako, malo cu jos divanit po stanu i zavalit cu se u krevet...

Ukoliko ne znate bas puno za cry, posto ove srbende (uzeo od manager :blush) ne vole da se hvale puno, evo vam link site-a, na kojemu je forum a novi site se stavlja ovaj tjedan posto nam je 5 godina obljetnica pa sam htio da nam poklonim pokloncic :blush

Anyway, znam da niko ne zna od vas igrat starcraft jako dobro, pored sperya, zljonze, kepe i villija, jer bi ja inace znao za to... Pa mozemo se nac nekad na iccupu ili evropi jetsetu pa da se malo druzimo...

Isto tako, ako se zelite prikljucit raspravama na nasem forumu, mnogo ste dobrodosli :)

Htio bih napomenut da je projekt zvan Starcraft Balkan pokrenut od strane "jebaczerg" - milos iz beograda, te mene, u razvoju te cemo se pobrinut da nase zemlje imaju centralni community koji ce pokositi sve ostalo... Pricao sam sa novim ortakom Frameom ( <3 ) koji podrzava projekt i ponudio je svoju profesionalnu pomoc u razvoju portala, tako da ce bit ipak nesto vise i posebno od toga svega...

Eto, sad sam umoran, kad se odmorim napisem mnogo vise... Poz jos jednom, nadam se da cete i veceras dat koji odg ;)

(wave) svima

Link to comment
Share on other sites

Taj Jebaczerg je iz panceva... ako se hvalio da je iz bg-a laze... ili se kurci jednostavno posto je pajser i prodaja i pozer ...

Imas ti tog milosha i ovde na ovom forumu pod pseudonimom de1recton ili tako nesto i koliko sam skontao jako je dobar sa svim ljudima ovde XD

A ako ti nesto vishe treba od njega mogu da ti dam njegov broj a i broj njegove seshe ako oces. Dobra je mala XD

Link to comment
Share on other sites

pozdrav!:)

a peja i vanilica!

peju ni ne znam kako igra, al volio bih da saznam...

ispricavam se peji sto ga nisam spomenuo, zbog svog neznanja...

a vanilica me nije pozdravio u topicu, zato ga i nisam uvrstio u svoj post :)

ali da zna igrat, to svakako... :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...