Jump to content

Veliki Problem


iLoveBlondes

Recommended Posts

Imam jedan veliki problem i bio bih zahvalan ako bi neko mogao da mi pomogne.

Prilikom igranja dote u mid-gejmu i late-gejmu imam veliki lag, ustvari to i nije lag

vec kao da mi secka i da se slika zamrzava na trenutke, jedva da mogu da skrolujem

misa. Mislim da je problem do graficke karte. Koristim Ati Radeon9250 sa 128mb,

intel procesor 2.4 Ghz i 1Gb ram memorije. Sva podesavanja su mi na minimumu i

rezolucija setovana na 800x600 32bit. Smatram da je u pitanju graficka karta posto

se isto desava i sa replayima kad ih pustim na 1x brzini. To se obicno desava kad je

velika tuca u doti i kad su svi heroji na ekranu pa ima mnogo animacija. Probao sam

da instaliram najnoviji drajver al ni to nije dalo nikakvih rezultata. Ako neko zna

nesto sto ja neznam ili moze da mi pomogne na bilo koji nacin bio bih zahvalan!

Hvala unapred! Pozz

Link to comment
Share on other sites

99% da je zbog zastarele grafichke kartice, ali par pitanja

da li ti je procesor na 2.4ghz ili je 2400+ neka fora, koji tachno ram imash ? da li je u dual channelu ili single itd... ako se setish josh nekog infoa :D

Cim je intel ne moze nikako biti 2400+ i to nije neka fora nego amd ekvivalent. Vidis konfig i pitas jel dual channel ram?

anyway 100% je kuler. skini program speedfan i kad ti krene to stekanje vidi sta gori core ili gfx. Posle toga mozes da probas da ocistis od prasine a ako to ne radi da kupis novi cooler :(

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...