Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

Tema je sad malo više za slike igračkica forumaša. :D

Stvari koje su uvoz iz USA su naravno skuplje ovde u Tokiju nego tamo. Tako da ovde treba kupovati samo Made in Japan ili nešto što je baš retko (ali je to i skupo).

Ove razne action figures su od 5 (bargain binovi) do 50 evra (najčešće cene oko 20-25e).

Pokupio sam 10ak figurica što za sebe, što za poklone. (za mene Ryu SF IV Alternate Costume, Spawn Reborn - Wings of Redemption, Revoltech Eva-01)

Razmišljam se o još jednom Jacku Skellingtonu od Revoltecha, koji je 25e, a do jaja je, i završio sam što se toga tiče.

Razne statue su skuplje, sa nekom prosečnom cenom od oko 75e.

Art of War Guts (i Bersker generalno) nema u slobodnoj prodaji skoro nigde, a gde ga ima košta od 125 do 700e (a to su cene za oko 5% veće od onih kada su se pojavili u prodaji, što je ok). Realno se razmišljam o jednom od tri u ponudi i verovatno ću bar jednog doneti.

Našao sam i super Makoto Kusanagi iz 2007. (tada je koštala 55e) za 150e. To mi se baš ne mili da dam.

Uzeo sam sjajnu Mine Fujiko (iz Lupina III)- Woman Doctor model, visoku 15ak cm za 945 yena (yen i dinar su tu negde po vrednosti).

Takođe postoje i malene statuice u delovima, koje se lako sklope i koštaju od 100 do 2100 yena. One se inače dobijaju random po kutijicama, u fazonu imaš seriju od 10ak figurica, pa kupiš kutiju i moliš se da otvoriš ono što želiš. Ako tako kupuješ onda je tipa 450 yena po kutiji, mada postoje i rasprodaje. (kod nas u supermarketu ima Batman, Devil May Cry i tako to za 100 yena po kutiji).

Tih malenih sam do sada kupio previše tbh... A evo i par sličica:

img7025f.jpg

img7029h.jpg

img7041.jpg

img7044y.jpg

A biće ih još! ;)

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Joj boze grimlok....KAko se sa tim igrao kad sam bio mlad i u kuli...

A sa onim robotech mekom bi se sad igro kontam, al to zato shto sam vodena para ide prema gore a ne zato shto je jako kul :)

Ovo su dve strane mog stola leva i ona druga. Kornjache obichno stoje na modemu al ono eto... :)

imag0196resize.jpg

imag0197resize.jpg

Imam josh stvari al ono u kutiji su pored i moram se saginjat'...

Edited by dig
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...