Jump to content

slike igrachkica forumasha!


Lex

Recommended Posts

  • 1 year later...

jedna polovina kolekcije koju skupljam od kada znam za sebe, a sada to radim i sa burazerom.

3370570346_d9f37ebd2c.jpg

3370570810_fd2954428d.jpg

ja skupljam kola a kola ocigledno skupljaju prashinu

imao sam i ja ogromnu kolekciju i onda mi je bacila baba poludeo sam, i sad sam se unervozio.

Edited by OU JEA!

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

[:D]

toyzc.jpg

Waaaaaaaaaaah, Ryu i Crimson Fighter \o/

Ja imam Ryu-a, Ken-a, Zangif-a, Cammy i Sagat-a negde po garazi kod babe, videcu da ih nadjem pa da ih slikam

Inace imam i 5-6 Hot Wheels automobilcica i ovog Robotech-a, al cu da stavim originalnu sliku kad ga iskopam

275490_f520.jpg

Edit: setio sam se da imam i Leonarda iz Nindza kornjaca ovakvog, al' ne znam gde su mu macevi, pa mi bedak da ga stavljam [8)]

tmnt_leo1.jpg

Edited by Miksa

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

kad je rec o igrackicama, ja sam obozavao da pravim turnire u sudaranju - uzmem dva autica i gurnem ih jedan na drugi (ceoni sudar jel se tako kaze) i koji se prevrne taj je izgubio :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

kad je rec o igrackicama, ja sam obozavao da pravim turnire u sudaranju - uzmem dva autica i gurnem ih jedan na drugi (ceoni sudar jel se tako kaze) i koji se prevrne taj je izgubio :)

mi smo ih nosili na prugu da ih zgasi voz

ontopic

21553_108337562513986_100000132278372_207171_2295272_n.jpg :))))) ne'am kako da prebacim fotografije ostalih igrackica na komp ^_^

eirscm.jpg

Link to comment
Share on other sites

meni su kolege kupile transformersa nekog od ovih novih za rodjendan i mnogo je do jaja, onim industrijskim dizajnerima u hasbrou treba popusiti kurac. lik savija sve zivo ko neki dziajdzojac, a tolko se dobro transformise da to nije normalno, prosto si u fazonu otkud taj lik stane u onaj mali auto. svi ekstremiteti se pomeraju zasebno u svim zivim pravcima.

ono na sta se ljudi zale je to sto nije 'igrackast' nego je vise za displej na polici jer se tesko sklapa i tesko se pomera, sto je naravno do jaja za nas matore cobane:) znaci, ide mi na kurac i film i dizajn novih transformersa, ali brate, nisu normalni kako su odradili figurice...

jos je ovaj moj neki debilni od tipa deset evra, starskrim je skuplji pet puta verovatno i sklapa se tri puta kompleksnije...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dulio, ubeđen sam da si skoro pa identičan post napisao u pričajte kad si dobio tog transformersa :))

jesam, al sta cu kad se tematika poklopila, a opet sam se odusevio pre neki dan, video sam neke u mamutu:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

meni su kolege kupile transformersa nekog od ovih novih za rodjendan i mnogo je do jaja, onim industrijskim dizajnerima u hasbrou treba popusiti kurac. lik savija sve zivo ko neki dziajdzojac, a tolko se dobro transformise da to nije normalno, prosto si u fazonu otkud taj lik stane u onaj mali auto. svi ekstremiteti se pomeraju zasebno u svim zivim pravcima.

ono na sta se ljudi zale je to sto nije 'igrackast' nego je vise za displej na polici jer se tesko sklapa i tesko se pomera, sto je naravno do jaja za nas matore cobane:) znaci, ide mi na kurac i film i dizajn novih transformersa, ali brate, nisu normalni kako su odradili figurice...

jos je ovaj moj neki debilni od tipa deset evra, starskrim je skuplji pet puta verovatno i sklapa se tri puta kompleksnije...

Moj klinac je dobio za imendan jednog od tih novih, Bonecrushera i takođe sam bio zatečen kvalitetom izrade istog. Kad ga transformišeš u robota, osim što ima točkove, gotovo je nemoguće predpostaviti da se to čudo transformiše u vozilo. Još kad se setim našta je ličio original koji sam ja imao kao klinac, za koji sam mislio da je najbolja igračka na svetu, a izgleda baš ko auto kome su nalepljene ruke i glava :)

Inače, ovaj je bio u vreme nabavke 1600 dinži, Optimus iz te serije je koštao nekih 5k :))))) Inače, bila je još jedna serija u to vreme, to su bili baš pozerski Transformersi, znači samo robot na stalku koji nije mogao da se transformiše u ništa, mogu da zamislim reakciju klinca kome neupućeni roditelj kupi tako nešto :))))

51hwuylhXhL._SS400_.jpg

51eW%2BgBmESL._SS400_.jpg

Inače, kvalitetna i čvrsta plastika, posle skoro dve godine ceo je u komadu i neoštećen, što je, poznavajući moje klince, divljenja vredan poduhvat ovih iz Hazbroa.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...